Wychwood Náhradní cívka na muškařský naviják PDR Fly reel 7/9

Náhradní cívka na muškařský naviják PDR 7/9. Specifikace: - velkokapacitní naviják - vyrobeno z lehkého a velmi odolného hliníku AW-6061 - super hladký chod - výkonný systém brzdového disku - hmotnost: 168 g - naviják v matné černé barvě - detaily v zelené barvě - velikost: 7/9Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2899 CZK
  • Kód zboží: 5022671416114
  • Kategorie:

Wychwood Muškařský prut Drift XL 10,6ft #3/4 4pce Fly Rod

Muškařské pruty Drift XL jsou pokračující řadou pro již tak známou řadu prutů Drift. Osahují unikátní prodlužovací díl, celých 8 inch, tedy 20 cm, který transformuje prut pro zcela výjímečnou akci a dodá prutu přesnější charakter a vlastnosti pro daný lov. Pruty Drift XL Vám umožní udržet úlovek již na malé či střední vzdálenosti s velmi jemnou prezentací, ať jsou to už samotné suché mušky nebo pak v prodloužené verzi na nymfy, bez strachu, aby nedošlo k samovolnému vypadnutí háčku. Pro Drift ale není ani problém zúčastnit se souboje s velkou rybou v prudkém říčním proudu, kde právě blank je tím správným a konkrétním nástrojem pro úspěch. Blank prutu je v matné černé barvě s olivovým zvýrazněním kolem oček. Nová korková rukojeť s označením P-Cork zaujme svým dojmem, že se jedná o camo vzor, i když tomu doopravdy tak není, a tedy není tak výrazná při zdolávání úlovku. Na prutu je také vyznačen bod nejmenší možné počitatelné délky při soutěžích, což je 20 cm, který naleznete nad rukojetí prutu. Prut je osazen očkami s označením Pac Bay, anodisovaném sedlem pro naviják, kterým prostupuje a je vidět i samotný blank. Specifikace: - nereflektující blank v matném černém provedení s olivovým zvýrazněním kolem oček - HMTC vysoce modulovaný uhlíkový blank Toray - anodisované hliníkové sedlo pro naviják - viditelný blank s logem DRIFT - počet dílů: 4 - prodloužený díl v délce 8 inch (20 cm) - nově použitý P-Cork na korkové rukojeti - jednotlivé sekce označeny naváděcími body pro správné sesazení dílů - včetně pevného Cordura pouzdra pro bezpečný transport - unikátní označení blanku bodem (nad rukojetí) pro nejmenší možnou délku úlovku, 20 cm pro soutěže - délka prutu: 10,6 ft - AFTMA: 3/4Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 5499 CZK
  • Kód zboží: 5022671590586
  • Kategorie:

Wychwood Muškařský prut Drift XL 9,6ft #4 4pce Fly Rod

Muškařské pruty Drift XL jsou pokračující řadou pro již tak známou řadu prutů Drift. Osahují unikátní prodlužovací díl, celých 8 inch, tedy 20 cm, který transformuje prut pro zcela výjímečnou akci a dodá prutu přesnější charakter a vlastnosti pro daný lov. Pruty Drift XL Vám umožní udržet úlovek již na malé či střední vzdálenosti s velmi jemnou prezentací, ať jsou to už samotné suché mušky nebo pak v prodloužené verzi na nymfy, bez strachu, aby nedošlo k samovolnému vypadnutí háčku. Pro Drift ale není ani problém zúčastnit se souboje s velkou rybou v prudkém říčním proudu, kde právě blank je tím správným a konkrétním nástrojem pro úspěch. Blank prutu je v matné černé barvě s olivovým zvýrazněním kolem oček. Nová korková rukojeť s označením P-Cork zaujme svým dojmem, že se jedná o camo vzor, i když tomu doopravdy tak není, a tedy není tak výrazná při zdolávání úlovku. Na prutu je také vyznačen bod nejmenší možné počitatelné délky při soutěžích, což je 20 cm, který naleznete nad rukojetí prutu. Prut je osazen očkami s označením Pac Bay, anodisovaném sedlem pro naviják, kterým prostupuje a je vidět i samotný blank. Specifikace: - nereflektující blank v matném černém provedení s olivovým zvýrazněním kolem oček - HMTC vysoce modulovaný uhlíkový blank Toray - anodisované hliníkové sedlo pro naviják - viditelný blank s logem DRIFT - počet dílů: 4 - prodloužený díl v délce 8 inch (20 cm) - nově použitý P-Cork na korkové rukojeti - jednotlivé sekce označeny naváděcími body pro správné sesazení dílů - včetně pevného Cordura pouzdra pro bezpečný transport - unikátní označení blanku bodem (nad rukojetí) pro nejmenší možnou délku úlovku, 20 cm pro soutěže - délka prutu: 9,6 ft - AFTMA: 4Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 5499 CZK
  • Kód zboží: 5022671590609
  • Kategorie:

Wychwood Muškařský prut Drift XL 9,6ft #3 4pce Fly Rod

Muškařské pruty Drift XL jsou pokračující řadou pro již tak známou řadu prutů Drift. Osahují unikátní prodlužovací díl, celých 8 inch, tedy 20 cm, který transformuje prut pro zcela výjímečnou akci a dodá prutu přesnější charakter a vlastnosti pro daný lov. Pruty Drift XL Vám umožní udržet úlovek již na malé či střední vzdálenosti s velmi jemnou prezentací, ať jsou to už samotné suché mušky nebo pak v prodloužené verzi na nymfy, bez strachu, aby nedošlo k samovolnému vypadnutí háčku. Pro Drift ale není ani problém zúčastnit se souboje s velkou rybou v prudkém říčním proudu, kde právě blank je tím správným a konkrétním nástrojem pro úspěch. Blank prutu je v matné černé barvě s olivovým zvýrazněním kolem oček. Nová korková rukojeť s označením P-Cork zaujme svým dojmem, že se jedná o camo vzor, i když tomu doopravdy tak není, a tedy není tak výrazná při zdolávání úlovku. Na prutu je také vyznačen bod nejmenší možné počitatelné délky při soutěžích, což je 20 cm, který naleznete nad rukojetí prutu. Prut je osazen očkami s označením Pac Bay, anodisovaném sedlem pro naviják, kterým prostupuje a je vidět i samotný blank. Specifikace: - nereflektující blank v matném černém provedení s olivovým zvýrazněním kolem oček - HMTC vysoce modulovaný uhlíkový blank Toray - anodisované hliníkové sedlo pro naviják - viditelný blank s logem DRIFT - počet dílů: 4 - prodloužený díl v délce 8 inch (20 cm) - nově použitý P-Cork na korkové rukojeti - jednotlivé sekce označeny naváděcími body pro správné sesazení dílů - včetně pevného Cordura pouzdra pro bezpečný transport - unikátní označení blanku bodem (nad rukojetí) pro nejmenší možnou délku úlovku, 20 cm pro soutěže - délka prutu: 9,6 ft - AFTMA: 3Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 5499 CZK
  • Kód zboží: 5022671590616
  • Kategorie:

Wychwood Dvoudílná rukojeť k podběráku Riot 42inch Landing Net and 2 Piece Handle

Dvoudílná rukojeť k podběráku Riot 42inch Landing Net and 2 Piece Handle. Specifikace. - dvoudílná rukojeť - odolný uhlíkový materiál - včetně plovákuU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2299 CZK
  • Kód zboží: 5022671413175
  • Kategorie:

Wychwood Dvoudílná rukojeť k podběráku Extremis 42inch Landing Net and 2 Piece Handle

Dvoudílná rukojeť k podběráku Extremis 42inch Landing Net and 2 Piece Handle. Specifikace. - dvoudílná rukojeť - vysoce odolný uhlíkový materiál - součástí rukojeti je magnet pro rychlé uvolnění sítě - včetně přepravního pouzdra - plovák je součástí dvoudílné rukojetiU nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 3299 CZK
  • Kód zboží: 5022671413151
  • Kategorie:

Wychwood Kaprový podběrák Riot 42inch Landing Net and Handle

Podběrák s označením Riot Landing Net and Handle společně s jednodílnou rukojetí je navržen především pro moderní rybáře, kteří uvítají lehkost, odolnost, použití nejmodernějších materiálů a také design, který hraje velmi důležitou roli ve všech kategoriích sportovního a rekreačního rybaření. Podběrák tvoří lehká a zároveň velmi pevná ramena, která jsou podpořena jednodílnou rukojetí. Ta je dál opatřena neklouzavým smršťovacím materiálem, díky kterému nedochází k prokluzování rukojeti mezi prsty ale naopak k pevnému a trvanlivému uchopení. Součástí podběráku je velmi příjemná a jemná síťovina, která zabraňuje uvíznutí ploutví a poskytuje úlovku dočasný nestresový prostor. Specifikace: - lehká a pevná ramena - jednodílná rukojeť - rukojeť opatřena neklouzavým smršťovacím materiálem pro pevné uchopení - přátelská síťovina pro každý úlovek - součástí podběráku je plovák - barva síťoviny: zelená - délka ramen: 105 cmNabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2199 CZK
  • Kód zboží: 5022671413182
  • Kategorie:

Wychwood Obal na plynovou kartuši Tactical HD Gas Canister Sleeve

Jednoduchý kryt na plynovou kartuši, který pomůže během chladnějších měsíců, ale také obsahuje vnější kapsu pro uložení praktických věcí, jako je zapalovač a lžíce. Jednoduchý design stahovací šňůrky umožňuje snadné vyjmutí a výměnu kartuše. Specifikace: - materiál 1200D - top se stahovací šňůrkou - vnější kapsa - rozměry: 145 mm (d) x 120 mm (š) x 120 mm (h) - barva: zelenáU nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 349 CZK
  • Kód zboží: 5022671412628
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na náhradní cívky Tactical HD Spare Spool Case

Odolné pouzdro pro Vaše náhradní cívky na navijáky. Vyrobeno z odolného materiálu 1200D nylon. Polstrované pouzdro navíc zaručí maximální ochranu. Včetně dvou polstrovaných panelů pro oddělení navijáků. Specifikace: - materiál nylon 1200D - dvojitý zip - dva polstrované panely pro možnost oddělení cívek - polstrované pouzdro - rozměry: 250 x 90 x 90 mm - barva: zelenáNeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 449 CZK
  • Kód zboží: 5022671412611
  • Kategorie:

Wychwood Ochranný návlek na signalizátor Tactical HD Alarm Cover Large

Pouzdro pro ochranu vašich hlásičů. Vyrobeno z velmi odolného 1200D nylonu. Včetně elastické gumy pro maximální zabezpečení při transportu. Specifikace: - materiál 1200D nylon - včetně elastické gumy pro bezpečný transport - rozměry: 110 x 70 x 45 mmCeny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 5022671412604
  • Kategorie:

Wychwood Ochranný návlek na signalizátor Tactical HD Alarm Cover Small

Pouzdro pro ochranu vašich hlásičů. Vyrobeno z velmi odolného 1200D nylonu. Včetně elastické gumy pro maximální zabezpečení při transportu. Specifikace: - materiál 1200D nylon - včetně elastické gumy pro bezpečný transport - rozměry: 110 x 50 x 40 mmVybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 5022671412598
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na osobní věci Tactical HD Essentials Bag

Řešení pro skladování a přepravu všech vašich nezbytností, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Chytré řešení popruhů 3 v 1 znamená, že je lze použít jako tašku na sedačku nebo lehátko, tašku přes rameno nebo dokonce jako ledvinku přes pas. Specifikace: - materiál 1200D nylon - řešení popruhů 3 v1 - hlavní komora - vnější přihrádka na zip - zipy na zakázku - rozměry: – 180 mm (v) x 220 mm (š) x 80 mm (h) - barva: zelenáU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 990 CZK
  • Kód zboží: 5022671412703
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na osobní věci Tactical HD Compact Essentials Bag

Řešení pro skladování a přepravu všech vašich nezbytností, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Chytré řešení popruhů 3 v 1 znamená, že je lze použít jako tašku na židli/lehátko, tašku přes rameno nebo dokonce jako ledvinku přes pas. Specifikace: - materiál 1200D - řešení popruhů 3v1 - hlavní komora - vnější přihrádka na zip - zipy na zakázku - rozměry: – 180 mm (v) x 120 mm (š) x 80 mm (h) - barva: zelenáNakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 990 CZK
  • Kód zboží: 5022671412697
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na doplňky Tactical HD Tackle Organiser

Velmi příjemné polstrované pouzdro. Ideální pro snadný přehled vašeho rybářského vybavení. Ve víku se nachází kapsa se síťkou, centrální přepážka s více kapsami a hlavní komora, kterou lze rozdělit podle vlastní potřeby. Specifikace: - materiál 1200D - 9 síťovaných kapes ve víku - 18 nylonových kapes na dělitelném panelu - až 5 přihrádek v hlavní komoře - polstrovaný materiál - přepážky na suchý zip - odolné zipy - rozměry: 220 mm (š) x 200 mm (d) x 80 mm (v) - barva: zelenáVýhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 990 CZK
  • Kód zboží: 5022671412680
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na zátěže Tactical HD Lead Pouch

Tato malá kapsička na příslušenství obsahuje integrovanou průhlednou kapsu na zip a vnitřní síťovanou kapsu ve víku. Díky tomu je to ideální pouzdro pro olova a koncové návazce. Specifikace: - materiál 1200D - průhledná úložná kapsa - síťovaná kapsa ve víku - polstrované - odolné zipy - materiál lze lehce otřít vlhkým hadříkem - rozměry: 150 mm (š) x 100 mm (d) x 70 mm (h) - barva: zelenáVybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 499 CZK
  • Kód zboží: 5022671412673
  • Kategorie:

Wychwood Taška na krmivo Tactical HD Bait Caddy

Velmi chytře navržená taška na Vaše boilie. Lze ji použít jak taška přes rameno, nebo třeba i přes pás. Díky chytrému designu po otevření víka je možné toto víko zabezpečit gumovými pásy a tím mít jednoduchý přístup ke krmení. Nechybí ani boční popruh na prak. Další vychytávkou je vnitřní spodní kapsa na zip, která po otevření nabídne komoru se síťovinou pro možnost sušení krmení. Stačí ji pouze zavěsit na bivak nebo strom. Rozměry: - materiál 1200D nylon - možnost nošení přes rameno nebo kolem pasu - elastický popruh pro uchycení praku - ve spodní části síťovina po otevření zipu pro možnost sušení krmení - zipy Bespoke - vysoce odolný materiál, který je lehce omyvatelný - rozměry: 250 mm x 180 mm x 130 mm - barva: zelenáDoporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 849 CZK
  • Kód zboží: 5022671412666
  • Kategorie:

Wychwood Batoh Tactical HD Compact Rucksack

Kompaktní batoh vyroben z odolného materiálu 1200D nylon. Batoh navržen s ohledem na mobilní rybáře. Je nabitý funkcemi, jako jsou externí upevňovací popruhy na vidličky nebo rozpěrné tyče. Batoh dále obsahuje dvě boční kapsy na zipy, jednu velkou přední kapsu na zip a vrchní hlavní komoru, která je uzavíratelná na zip. Přední kapsa je navíc ve spodní části opatřena madlem, které lze použít při pokládaní batohu. Specifikace: - dvě velké boční kapsy - jedna přední kapsa - externí upevňovací popruhy - vícenásobné uchycení na suchý zip - polstrovaný materiál - nastavitelné ramenní popruhy - robustní zipy - silně odolný materiál proti odření - rozměry: 420 mm (š) x 400 mm (v) x 240 mm (h) - barva: zelenáČekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2299 CZK
  • Kód zboží: 5022671412659
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na pruty Tactical HD Compact 3 Rod Holdall 12ft

Pouzdro s volitelným nastavením vnitřního prostoru ušetří spoustu místa a zároveň přispívá ke správnému rozložení váhy pro snadnější nošení. Obsahuje polstrované přepážky a zesílenou polstrovanou základnou, která pomáhá chránit vaše pruty. Součástí jsou také externí kapsy pro možnost uložení nezbytně nutných věcí, jako jsou třeba návazce. Specifikace: - použitý materiál 1200D nylon - polstrované přepážky - externí kapsy na podběráky a přechovávací saky - externí kapsy pro vidličky - externí kapsy pro olova - včetně ramenního popruhy pro snadný přenos - polstrovaný base s voděodolného materiálu pro možnost lehkého přetření - robustní Bespoke zipy - rozměry: 1950 x 275 x 220 mm - barva: zelenáU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2990 CZK
  • Kód zboží: 5022671412635
  • Kategorie:

Jehla Wychwood Multi Tool Heavy Latch Needle

Náhradní jehla Heavy Latch needle k nářadí Wychwood Multitool. Lze použit také samostatně.Zboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 89 CZK
  • Kód zboží: 312908
  • Kategorie:

Jehla Wychwood Multi Tool Fine Latch Needle

Náhradní jehla Fine Latch needle k nářadí Wychwood Multitool. Lze použit také samostatně.V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 89 CZK
  • Kód zboží: 312909
  • Kategorie:

Jehla Wychwood Multi Tool Boilie Needle

Náhradní jehla Boilie needle k nářadí Wychwood Multitool. Lze použit také samostatně.Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 89 CZK
  • Kód zboží: 312907
  • Kategorie:

Jehly s vrtáčkem Wychwood Multi Tool

Multifunkční nářadí nezbytně nutné pro vaše rybářské výpravy. Obsahuje tři jehly různého typu a jeden vrtáček. Nářadí, vše v jednom, ušetří místo a zároveň přispěje k okamžitému použití konkrétní jehly nebo vrtáčku. Sada obsahuje tři základní jehly a jeden vrtáček. Jednotlivé hlavice jsou lehce vyměnitelné a mohou tak sloužit opětovně, pokud dojde k jejich poškození či zlomení. Nářadí obsahuje: - jehlu na boilie Boilie needle - jehla Fine latch needle se štíhlým profilem pro výměnu nástrahy - jehla Heavy Latch needle - vrtáček - stahovač šnůr Stripper tool - dotahovač uzlů Puller toolPodívejte se také na další položky v našem katalogu. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 379 CZK
  • Kód zboží: 312905
  • Kategorie:

Vrtáček Wychwood Multi Tool Bait Drill

Náhradní vrtáček Bait drill k nářadí Wychwood Multitool. Lze použit také samostatně.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 89 CZK
  • Kód zboží: 312906
  • Kategorie:

Taška Wychwood na prsačky a boty EVA Wader Stacker Bag

Tato taška EVA má dvě části, které vám umožní oddělit boty od prsaček. Odolné drenážní otvory na přední straně vám umožní vylít přebytečnou vodu a zajistit dostatečný průtok vzduchu pro usnadnění vysoušení. Specifikace: - voděodolný materiál se svařenými švy - odnímatelný, dvoupatrový stahovací systém - odolné gumové drenážní otvory na obou taškách - pohodlný ramenní popruh z tvarovaného plastu - rozměry: 380 mm (š) x 380 mm (h) x 180 mm (v) (x2)S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 2990 CZK
  • Kód zboží: 5022671415728
  • Kategorie:

Wychwood Pouzdro na váhu Comforter T-Bar Scales Pouch

Toto pouzdro na váhu bylo navrženo speciálně pro řadu vah Wychwood T- Bar. Specifikace: - odolné zipy Bespoke - použitý materiál nylon 600D - PU voděodolná podložka - silné polstrování pro maximální ochranu - barva: zelenáZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 359 CZK
  • Kód zboží: 5022671413656
  • Kategorie:

Vak Wychwood Dry Bag 5ltr

Řada plně voděodolných vaků v objemu 5 litrů až 100 litrů. Vyrobeno z velmi lehkého a odolného materiálu s podlepenými švy v roll top designu. Vychází z konstrukce lodního vaku. Věci tak zůstávají v suchu. Lze použít i jako zásobník na vodu opačným způsobem, tedy vodu uzavřít uvnitř vaku. Použitím materiálem je RipStop PVC 210T o šířce stěny 0,23mm. Vak se pak jednoduše uzavře zamotáním vrchní části a uzamčením díky odolnému plastovému klipu, ten je navíc zesílen nylonovým popruhem. Vak obsahujem výrazné černé logo Wychwood v přední části. Barva vaku je šedá.Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 239 CZK
  • Kód zboží: 299154
  • Kategorie:

Vak Wychwood Dry Bag 25ltr

Řada plně voděodolných vaků v objemu 5 litrů až 100 litrů. Vyrobeno z velmi lehkého a odolného materiálu s podlepenými švy v roll top designu. Vychází z konstrukce lodního vaku. Věci tak zůstávají v suchu. Lze použít i jako zásobník na vodu opačným způsobem, tedy vodu uzavřít uvnitř vaku. Použitím materiálem je RipStop PVC 210T o šířce stěny 0,23mm. Vak se pak jednoduše uzavře zamotáním vrchní části a uzamčením díky odolnému plastovému klipu, ten je navíc zesílen nylonovým popruhem. Vak obsahujem výrazné černé logo Wychwood v přední části. Barva vaku je šedá.Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 399 CZK
  • Kód zboží: 299156
  • Kategorie:

Vak Wychwood Dry Bag 50ltr

Řada plně voděodolných vaků v objemu 5 litrů až 100 litrů. Vyrobeno z velmi lehkého a odolného materiálu s podlepenými švy v roll top designu. Vychází z konstrukce lodního vaku. Věci tak zůstávají v suchu. Lze použít i jako zásobník na vodu opačným způsobem, tedy vodu uzavřít uvnitř vaku. Použitím materiálem je RipStop PVC 210T o šířce stěny 0,23mm. Vak se pak jednoduše uzavře zamotáním vrchní části a uzamčením díky odolnému plastovému klipu, ten je navíc zesílen nylonovým popruhem. Vak obsahujem výrazné černé logo Wychwood v přední části. Barva vaku je šedá.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 599 CZK
  • Kód zboží: 299157
  • Kategorie:

Vak Wychwood Dry Bag 100ltr

Řada plně voděodolných vaků v objemu 5 litrů až 100 litrů. Vyrobeno z velmi lehkého a odolného materiálu s podlepenými švy v roll top designu. Vychází z konstrukce lodního vaku. Věci tak zůstávají v suchu. Lze použít i jako zásobník na vodu opačným způsobem, tedy vodu uzavřít uvnitř vaku. Použitím materiálem je RipStop PVC 210T o šířce stěny 0,23mm. Vak se pak jednoduše uzavře zamotáním vrchní části a uzamčením díky odolnému plastovému klipu, ten je navíc zesílen nylonovým popruhem. Vak obsahujem výrazné černé logo Wychwood v přední části. Barva vaku je šedá.Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 799 CZK
  • Kód zboží: 299158
  • Kategorie:

Wychwood Předsíň k bivaku Tactical Bivvy Extension

Rozšíření Tactical Bivvy Extension bylo navrženo pro použití ve spojení s vaším Tactical Bivvy přístřeškem. Jednoduše ho připojte ke svému postavenému přístřešku, a tím získate prodlouženou část pro možnost dalšího využití jako např. pro další lehátko nebo sedačku, popřípadě stolek nebo další úložný prostor. Nechybí plně vodě odolné dveře se zapínáním na zip. O nepropustnost rozšířeného přístřešku se stará osvědčený materiál RipStop HH 10000mm. Průměr tyčí je pak 16mm. Součástí je odolná podlážka a taška pro příjemný a jednoduchý transport. Dodáváno včetně kolíků. Hmotností se rozumí velmi příjemných 4,2 kg. Specifikace: - rozměry v rozbaleném stavu: 2600 mm (š) x 2450 mm (h) x 1500 mm (v) - rozměry v zabaleném stavu: 1500 mm (d) x 150 mm (š) x 150 mm (d)Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 5990 CZK
  • Kód zboží: 5022671417517
  • Kategorie:

Wychwood Muškařský prut PDR 9ft #8 4pce Fly Rod

Muškařský prut byl přizpůsoben tak, aby vyhovoval potřebám muškařů, kteří se zaměřují na dravé druhy. Tyto pruty jsou vyrobené pomocí technologie MLT (vícevrstvé uhlíkové technologie), mají střední akci, ideální pro středné velké mušky za všech povětrnostních podmínek. Odolná konstrukce prutu je velmi trvanlivá a silná, ale přesto zůstáva velmi lehká pro správnou volbu konkrétních šnůr. Trio prutů je nabízeno v řadě, které pokrývají všechny oblíbené délky, pokud jde o rybolov na stojatých vodách, nádržích a na lodích a v aplikacích se slanou vodou. Specifikace: - matně černý blank - poutavé detaily na zadní části prutu - omotání v zelené barvě s vysoce lesklým zakončením - vícevrstvý karbonový blank Toray za použití technologie MLT - střední akce blanku je ideální pro střední i větší mušky - opracované, vysoce lesklé eloxované sedlo navijáku s logem Wychwood - čtyřdílná konstrukce - rukojeť z EVA materiálu - bojová spodní část prutu - délka: 9ft - AFTMA: #8Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 4799 CZK
  • Kód zboží: 5022671422429
  • Kategorie: Rybářské pruty > Muškařské pruty

Tubus na pruty Wychwood Competition Rod and Reel Case 90cm

Velmi odolné a praktické pouzdro v povedeném designu, v délce 90 cm. Na jeden muškařský pruty včetně navijáků Specifikace: - vysoce odolný pouzdro na jeden muškařský prut včetně navijáku - ramenní popruh a popruh pro nošení v ruce - použitý materiál 1680D Nylon - celková délka je 90 cm - odolné vůči nepříznivému počasí a postupnému rozkladu - 2 roky zárukaNaše výhodné nabídky čekají právě na vás. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Wychwood
  • Cena: 990 CZK
  • Kód zboží: 5022671423723
  • Kategorie: