Karel Nikl Plovoucí boilies 18mm Typ: Plovoucí boilies 3XL - oranžová 50 g / 18 mm

Vyzkoušeli jsme desítky různých kombinací a měsíce testovali nejrůznější verze nového plovoucího mixu a způsobu jeho ideálního zpracování. Nyní vám díky dlouhotrvající snaze můžeme představit řadu šetrně konzervovaného plovoucího boilie, ve kterém naleznete favorita pro jakoukoliv situaci. Základ toho boilie tvoří náš originální pop-up mix, díky kterému boilie skvěle uvolňuje atraktory po dlouhý čas a navíc má skvělé plovoucí vlastnosti!  Nabízíme v mnoha variantách, příchutích a průměrech!  průměr 18mm balení 50gS pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592400987538
  • Kategorie:

Karel Nikl Plovoucí boilies 18mm Typ: Plovoucí boilies 68 - 50 g / 18 mm

Vyzkoušeli jsme desítky různých kombinací a měsíce testovali nejrůznější verze nového plovoucího mixu a způsobu jeho ideálního zpracování. Nyní vám díky dlouhotrvající snaze můžeme představit řadu šetrně konzervovaného plovoucího boilie, ve kterém naleznete favorita pro jakoukoliv situaci. Základ toho boilie tvoří náš originální pop-up mix, díky kterému boilie skvěle uvolňuje atraktory po dlouhý čas a navíc má skvělé plovoucí vlastnosti!  Nabízíme v mnoha variantách, příchutích a průměrech!  průměr 18mm balení 50gCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592400863078
  • Kategorie:

Karel Nikl Economic Feed Boilie - Chilli-Spice - 24 mm, 5 kg

Pokud rádi lovíte za pomoci velkých, krmných kampaní, zároveň nechcete zruinovat svoji peněženku, je tu pro Vás Economic boilies. Dlouho jsme si lámali hlavu a zvažovali suroviny s tím, že bychom rádi vytvořili boilies, které bude pro ryby atraktivní, lehce stravitelné a cenově dostupné. To se nám zhruba po ročním testování povedlo. Parametry nabízíme ve 2 příchutích (Chilli & Spice a Jahoda) průměr 20 mm a 24 mm balení 5kgPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 699 CZK
  • Kód zboží: 8592400867496
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Boilies > Hotové boilies

Karel Nikl Puffa Pšenice Honey - 25 g

Puffa Pšenice je nástraha určená pro tradiční lov kaprů. Vhodné pro použití, pokud vyrážíte na kapry s krmítkem a chcete si pobyt u vody užít co nejintenzivněji. Jsou vyrobeny podle originální maďarské receptury a k dokonalosti dotaženy díky vybraným příchutím. Obsah balení: 25 gU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 45 CZK
  • Kód zboží: 8592400984209
  • Kategorie:

Karel Nikl Nikl Kulich - Bobble Beanie Green

Pletený kulich s bambulí a logem Nikl. Technické parametry Velikost: univerzální Barva: zelenáCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 499 CZK
  • Kód zboží: 8592400003672
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready Boilie KrillBerry 21mm 3kg

Již je tomu více než dva roky, kdy jsme poprvé do nabídky zařadili rodinu produktů KrillBerry. Více než rok jsem společně s nejužším týmem ladil jednotlivé sladké komponenty, piloval základový mix a dnes je KrillBerry pro mnoho z rybářů jistotou, která často nemá konkurenci. Při sestavování tohoto boilies jsem nechtěl jít cestou klasických příchutí, které jsou u kaprů velmi známé a jejichž účinnost není dle mých zkušeností až tak výjimečná. Proto jsem usilovně sháněl nejrůznější vzorky přírodních koncentrátů, sladkých esencí a ovocných chuťových stimulátorů. Zkrátka něco úplně nového! Dnes už jsme si jisti, že se naše snaha vyplatila. Podařilo se nám zkombinovat několik prvotřídních ovocných atraktorů výrazných lesních plodů, které vykazují opravdu nadstandardní účinnost. I když jsme tyto tekuté složky zkoušeli v různých mixech, naprosto nejvražednějších výsledků jsme dosáhli po zkombinování s decentně upraveným a doslazeným krill-mixem, který se tak stal základem tohoto nového ovocného zabijáka. Obzvláště na revírech, kde je klasické rybí a masové boilies používáno ve velké míře, bude KrillBerry jasným favoritem! Díky vyšší těkavosti použitých atraktorů je KrillBerry také naprosto ideální pro lov v chladné vodě nebo přímo pro zimní lov.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 489 CZK
  • Kód zboží: 8592400001807
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Boilies > Hotové boilies

Karel Nikl Stick mix Crab 500 g

Stick Mix je určen pro všechny milovníky krátkodobého rybáření, chytání na závodech nebo pro všechny, kteří chtějí docílit co nejrychlejšího záběru kdykoliv a kdekoliv.  Základním předpokladem pro správně fungující náplň do PVA punčoch nebo sáčků je použití čistě přírodních produktů. Zde to jsou ty nejhodnotnější rybí moučky, přírodní extrakty z mořských živočichů nebo pikantní koření a unikátní přísada zajišťující vhodnou konzistenci a vlhkost tohoto mixu. Speciálním výrobním procesem se nám podařilo dosáhnout dokonalé konzistence a díky přírodním složkám bylo docíleno silného potravinového signálu. Díky tomu na tuto past v PVA kapři reagují tak rychle. V podstatě okamžitě potom, co se PVA rozpustí je návnada kolem vaší nástrahy v ideálním stavu připravena zaujmout proplouvající ryby. Díky vyššímu obsahu oleje láká rozpadající se stick mix kapry z celého vodního sloupce v okolí vaší nástrahy. Mysleli jsme i na použití stick mixů v chladné vodě, a tak jsme přidali složku, která zvyšuje emulsifikaci olejů i při teplotě pod 6°C. Jsme si jistí, že se STICK MIXY ulovíte více kaprů a hlavně rychleji. Vyzkoušejte je alespoň na jednom prutu a jistě nám dáte zapravdu. Stick mixy jsou baleny v praktické plastové dóze a mikrotenovém obalu, aby byla příprava PVA návnad co nejsnazší a nejpohodlnější. Pozn. Při delším skladování po rozbalení může stick mix mírně změnit svou konzistenci a oschnout. Toto není na závadu, tekuté atraktory pouze více nasáknou do základového mixu. Původní konzistenci stick mixům snadno dodáte jakýmkoliv olejem, např. lososovým, RR oilem nebo Konopným olejem.  Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 219 CZK
  • Kód zboží: 8592400003528
  • Kategorie:

Karel Nikl Stick mix Scopex & Squid 500 g

Stick Mix je určen pro všechny milovníky krátkodobého rybáření, chytání na závodech nebo pro všechny, kteří chtějí docílit co nejrychlejšího záběru kdykoliv a kdekoliv.  Základním předpokladem pro správně fungující náplň do PVA punčoch nebo sáčků je použití čistě přírodních produktů. Zde to jsou ty nejhodnotnější rybí moučky, přírodní extrakty z mořských živočichů nebo pikantní koření a unikátní přísada zajišťující vhodnou konzistenci a vlhkost tohoto mixu. Speciálním výrobním procesem se nám podařilo dosáhnout dokonalé konzistence a díky přírodním složkám bylo docíleno silného potravinového signálu. Díky tomu na tuto past v PVA kapři reagují tak rychle. V podstatě okamžitě potom, co se PVA rozpustí je návnada kolem vaší nástrahy v ideálním stavu připravena zaujmout proplouvající ryby. Díky vyššímu obsahu oleje láká rozpadající se stick mix kapry z celého vodního sloupce v okolí vaší nástrahy. Mysleli jsme i na použití stick mixů v chladné vodě, a tak jsme přidali složku, která zvyšuje emulsifikaci olejů i při teplotě pod 6°C. Jsme si jistí, že se STICK MIXY ulovíte více kaprů a hlavně rychleji. Vyzkoušejte je alespoň na jednom prutu a jistě nám dáte zapravdu. Stick mixy jsou baleny v praktické plastové dóze a mikrotenovém obalu, aby byla příprava PVA návnad co nejsnazší a nejpohodlnější. Pozn. Při delším skladování po rozbalení může stick mix mírně změnit svou konzistenci a oschnout. Toto není na závadu, tekuté atraktory pouze více nasáknou do základového mixu. Původní konzistenci stick mixům snadno dodáte jakýmkoliv olejem, např. lososovým, RR oilem nebo Konopným olejem.  Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 219 CZK
  • Kód zboží: 8592400003542
  • Kategorie:

Karel Nikl Pelety Crab 3 mm - 1 kg

Velmi atraktivní pelety vycházející z konceptu boilies Crab.  Perfektní jako doplněk k boilies nebo jako perfektní nástraha na rychlé chytání. Obsahují všechny významné atraktory a tekuté složky jako samotné boilies.  Doba rozpustnosti je závislá na teplotě vody, proudění a aktivitě ryb. K zatraktivnění doporučujeme booster korespondující příchutě. TIP: jako velmi účinná nástraha se osvědčilo nastraženou peletu obalit do boilies pasty stejné příchutě.Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 219 CZK
  • Kód zboží: 8592400003276
  • Kategorie:

Karel Nikl Nikl Kulich - Beanie L-Fleece Grey X V2

Vylepšená verze našeho kulichu Beanie L-Fleece Grey X. Kulich v moderním designu v šedé barvě s hřejivým vnitřním materiálem. Technické parametry Velikost: univerzální Barva: šedáPodívejte se také na další položky v našem katalogu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 499 CZK
  • Kód zboží: 8592400004242
  • Kategorie:

Karel Nikl Puffa Pšenice Gigantica - 25 g

Puffa Pšenice je nástraha určená pro tradiční lov kaprů. Vhodné pro použití, pokud vyrážíte na kapry s krmítkem a chcete si pobyt u vody užít co nejintenzivněji. Jsou vyrobeny podle originální maďarské receptury a k dokonalosti dotaženy díky vybraným příchutím. Obsah balení: 25 gU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 45 CZK
  • Kód zboží: 8592400002514
  • Kategorie:

Karel Nikl Výtlačná pistole - Pneumatic 800ml/1,1 kg vzduchová

Profesionální výtlačná pistole na těsto, kterou ocení všichni kapraři, kteří si sami vaří své boilies ve větším množství. Místo vysilujícího ručního vytlačování těsta jednoduše napojíte naši pneumatickou pistoli na vhodný kompresor a těsto bude vytlačováno pod tlakem vzduchu. Doporučujeme kompresor nastavit na tlak 8 baru. Špičkový pomocník, který značně ulehčí výrobu vašich návnad.  Nabízíme ve 2 velikostech: 1,1 kg těsta / 2,3 kg těstaNabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 5499 CZK
  • Kód zboží: 8592400003504
  • Kategorie:

Karel Nikl Výtlačná pistole - Pneumatic 1600ml/2,3 kg vzduchová

Profesionální výtlačná pistole na těsto, kterou ocení všichni kapraři, kteří si sami vaří své boilies ve větším množství. Místo vysilujícího ručního vytlačování těsta jednoduše napojíte naši pneumatickou pistoli na vhodný kompresor a těsto bude vytlačováno pod tlakem vzduchu. Doporučujeme kompresor nastavit na tlak 8 baru. Špičkový pomocník, který značně ulehčí výrobu vašich návnad.  Nabízíme ve 2 velikostech: 1,1 kg těsta / 2,3 kg těstaU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 6999 CZK
  • Kód zboží: 8592400003511
  • Kategorie:

Nikl Boilie READY Food Signal 21mm 250g

Základní mix tohoto boilies je složen z nejkvalitnějších surovin, který obsahuje vysoký podíl rybích mouček, především enzymaticky upravených. Je za ním více jak 2 roky tvrdé práce a tisíce hodin strávených u vody. Odladili jsme každý mililitr a gram. V Gigantice jsou použity 3 druhy rybích esencí, z čehož jedna je vyráběná pouze pro naší firmu a tím se stává příchuť tohoto boilies absolutně unikátní a pro kapry neokoukaná. Gigantica chytá kapry celou sezonu, ale o něco větší sílu poznáte v chladnější vodě. Má prsty ve vítězství WCC 2016 a na kontě obrovské množství zážitků a emocí. Je čas zažít něco většího!Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 539 CZK
  • Kód zboží: 8592400001746
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Boilies > Hotové boilies

Karel Nikl Stick Mixy KN

Stick Mix je určen pro všechny milovníky krátkodobého rybáření, chytání na závodech nebo pro všechny, kteří chtějí docílit co nejrychlejšího záběru kdykoliv a kdekoliv.  Základním předpokladem pro správně fungující náplň do PVA punčoch nebo sáčků je použití čistě přírodních produktů. Zde to jsou ty nejhodnotnější rybí moučky, přírodní extrakty z mořských živočichů nebo pikantní koření a unikátní přísada zajišťující vhodnou konzistenci a vlhkost tohoto mixu. Speciálním výrobním procesem se nám podařilo dosáhnout dokonalé konzistence a přírodním složkám pak silného potravinového signálu. Díky tomu na tuto past v PVA kapři reagují tak rychle. V podstatě okamžitě potom, co se PVA rozpustí je návnada kolem vaší nástrahy v ideálním stavu připravena zaujmout proplouvající ryby. Díky vyššímu obsahu oleje láká rozpadající se stick mix kapry z celého vodního sloupce v okolí vaší nástrahy. Mysleli jsme i na použití stick mixů v chladné vodě, a tak jsme přidali složku, která zvyšuje emulsifikaci olejů i při teplotě pod 6°C. Jsme si jistí, že se STICK MIXY ulovíte více kaprů a hlavně rychleji. Vyzkoušejte je alespoň na jednom prutu a jistě nám dáte zapravdu. V nabídce naleznete 5 variant stick mixů. Stick mixy jsou baleny v praktické plastové dóze a mikrotenovém obalu, aby byla příprava PVA návnad co nejsnazší a nejpohodlnější. Pozn. Při delším skladování po rozbalení může stick mix mírně změnit svou konzistenci a oschnout. Toto není na závadu, tekuté atraktory pouze více nasáknou do základového mixu. Původní konzistenci stick mixům snadno dodáte jakýmkoliv olejem, např. lososovým, RR oilem nebo Konopným olejem.  Vybírejte to nejlepší u nás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 219 CZK
  • Kód zboží: 8592400001784
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Method mixy > stick mix

Karel Nikl Stick Mixy KN

Stick Mix je určen pro všechny milovníky krátkodobého rybáření, chytání na závodech nebo pro všechny, kteří chtějí docílit co nejrychlejšího záběru kdykoliv a kdekoliv.  Základním předpokladem pro správně fungující náplň do PVA punčoch nebo sáčků je použití čistě přírodních produktů. Zde to jsou ty nejhodnotnější rybí moučky, přírodní extrakty z mořských živočichů nebo pikantní koření a unikátní přísada zajišťující vhodnou konzistenci a vlhkost tohoto mixu. Speciálním výrobním procesem se nám podařilo dosáhnout dokonalé konzistence a přírodním složkám pak silného potravinového signálu. Díky tomu na tuto past v PVA kapři reagují tak rychle. V podstatě okamžitě potom, co se PVA rozpustí je návnada kolem vaší nástrahy v ideálním stavu připravena zaujmout proplouvající ryby. Díky vyššímu obsahu oleje láká rozpadající se stick mix kapry z celého vodního sloupce v okolí vaší nástrahy. Mysleli jsme i na použití stick mixů v chladné vodě, a tak jsme přidali složku, která zvyšuje emulsifikaci olejů i při teplotě pod 6°C. Jsme si jistí, že se STICK MIXY ulovíte více kaprů a hlavně rychleji. Vyzkoušejte je alespoň na jednom prutu a jistě nám dáte zapravdu. V nabídce naleznete 5 variant stick mixů. Stick mixy jsou baleny v praktické plastové dóze a mikrotenovém obalu, aby byla příprava PVA návnad co nejsnazší a nejpohodlnější. Pozn. Při delším skladování po rozbalení může stick mix mírně změnit svou konzistenci a oschnout. Toto není na závadu, tekuté atraktory pouze více nasáknou do základového mixu. Původní konzistenci stick mixům snadno dodáte jakýmkoliv olejem, např. lososovým, RR oilem nebo Konopným olejem.  Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 219 CZK
  • Kód zboží: 8592400001760
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Method mixy > stick mix

Nikl Boilie Ready Scopex & Squid 21 mm/1 kg

Vyslyšeli jsme Vaše prosby a boilies jsme zařadili zpět do naší nabídky. Už tak jsme ho museli pro řadu z Vás vyrábět na zakázku! Pokud u vody nastane situace, že nevíte na jaké boilies chytat, nasaďte právě Scopex & Squid. Jedná se o kvalitní boilies na bázi několika pečlivě vybraných rybích mouček. Kombinace Scopex a Squid a dobře namíchaný poměr esencí je skvěle trefený a kapry velice přitahuje.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 399 CZK
  • Kód zboží: 8592400860503
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Boilies > Hotové boilies

Sladidlo NHDC 250 ml

Zřejmě nejlepší sladidlo na trhu! 1800× sladší než cukr, ovšem bez nepříjemného, chuťového „ocasu“ jako je tomu u klasických sladidel. Vdechne kouzelnou sladkost a podpoří chuť každého boilies! Dávkování: 2–4ml / 1kgV našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 1019 CZK
  • Kód zboží: 8592400112602
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Ostatní přísady

Karel Nikl Puffa Pšenice Devill Krill- 25 g

Puffa Pšenice je nástraha určená pro tradiční lov kaprů. Vhodné pro použití, pokud vyrážíte na kapry s krmítkem a chcete si pobyt u vody užít co nejintenzivněji. Jsou vyrobeny podle originální maďarské receptury a k dokonalosti dotaženy díky vybraným příchutím. Obsah balení: 25 gNabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 45 CZK
  • Kód zboží: 8592400869612
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready PVA Stick – Scopex & Squid 20 ks

Hotové PVA punčochy, vyrobené z naší PVA punčochy Carp´R´Us 25mm. Ideální varianta pro ty rybáře, kteří si nechtějí sami PVA vyrábět, nebo na to nemají čas. Vlastnosti produktu délka punčochy 35 mm vyrobeno z punčochy PVA stick system obsahem punčochy jsou 3 mm Scopex & Squid pelety ideální varianta pro rychlé chytání velmi rychlý rozpad punčochy  Balení obsahuje 20 ks. Nabízíme v příchutích: Crab, Scopex & Squid, Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Gigantica, Devill Krill a HalibutCeny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 259 CZK
  • Kód zboží: 8592400001098
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready PVA Stick – Crab 20 ks

Hotové PVA punčochy, vyrobené z naší PVA punčochy Carp´R´Us 25mm. Ideální varianta pro ty rybáře, kteří si nechtějí sami PVA vyrábět, nebo na to nemají čas. Vlastnosti produktu délka punčochy 35 mm vyrobeno z punčochy PVA stick system obsahem punčochy jsou 3 mm pelety Crab ideální varianta pro rychlé chytání velmi rychlý rozpad punčochy  Balení obsahuje 20 ks. Nabízíme v příchutích: Crab, Scopex & Squid, Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Gigantica, Devill Krill a HalibutPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 259 CZK
  • Kód zboží: 8592400002323
  • Kategorie:

Karel Nikl Karel Nikl - Vůně do auta V2

Vůně do auta s logem Nikl na obou stranách. Tento osvěžovač vzduchu s vůní melounu a kiwi provoní Vaše auto na opravdu dlouhou dobu. Samozřejmostí je gumička pro zavěšení do interiéru auta. Vůně: meloun a kiwi Průměr: 70 mmNeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 49 CZK
  • Kód zboží: 8592400003023
  • Kategorie:

Karel Nikl CSL Mixer - Kill Krill, 500 ml

Skvělý mixer, který je vhodný pro zatraktivnění boilies, pelet, method mixů nebo partiklu. CSL Mixery jsou vyrobeny z Corn Steep Liqueru a jsou doplněny o nejkvalitnější esence a přírodní atraktory. Balení obsahuje 500ml. Nabízíme v příchutích: Crab, Chilli & Peach, Gigantica, Krill Berry, Kill Krill, Devill Krill, Strawberry, Bloodworm & GLM, Franfurt Sausage, Natural, Pineapple N.B.A. a Scopex & SquidCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 8592400001791
  • Kategorie:

Karel Nikl CSL Mixer - Krill Berry, 500 ml

Skvělý mixer, který je vhodný pro zatraktivnění boilies, pelet, method mixů nebo partiklu. CSL Mixery jsou vyrobeny z Corn Steep Liqueru a jsou doplněny o nejkvalitnější esence a přírodní atraktory. Balení obsahuje 500ml. Nabízíme v příchutích: Crab, Chilli & Peach, Gigantica, Krill Berry, Kill Krill, Devill Krill, Strawberry, Bloodworm & GLM, Franfurt Sausage, Natural, Pineapple N.B.A. a Scopex & SquidNaše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 8592400001838
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready PVA Stick – Chilli Peach 20 ks

Hotové PVA punčochy, vyrobené z naší PVA punčochy Carp´R´Us 25mm. Ideální varianta pro ty rybáře, kteří si nechtějí sami PVA vyrábět, nebo na to nemají čas. Vlastnosti produktu délka punčochy 35 mm vyrobeno z punčochy PVA stick system obsahem punčochy jsou 3 mm Chilli & Peach pelety ideální varianta pro rychlé chytání velmi rychlý rozpad punčochy  Balení obsahuje 20 ks. Nabízíme v příchutích: Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Gigantica, Devill Krill a HalibutPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 259 CZK
  • Kód zboží: 8592400001081
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready PVA Stick – Kill Krill 20 ks

Hotové PVA punčochy, vyrobené z naší PVA punčochy Carp´R´Us 25mm. Ideální varianta pro ty rybáře, kteří si nechtějí sami PVA vyrábět, nebo na to nemají čas. Vlastnosti produktu délka punčochy 35 mm vyrobeno z punčochy PVA stick system obsahem punčochy jsou 3 mm Kill Krill pelety ideální varianta pro rychlé chytání velmi rychlý rozpad punčochy  Balení obsahuje 20 ks. Nabízíme v příchutích: Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Gigantica, Devill Krill a HalibutDoporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 259 CZK
  • Kód zboží: 8592400001067
  • Kategorie:

Karel Nikl Ready PVA Stick – Krill Berry 20 ks

Hotové PVA punčochy, vyrobené z naší PVA punčochy Carp´R´Us 25mm. Ideální varianta pro ty rybáře, kteří si nechtějí sami PVA vyrábět, nebo na to nemají čas. Vlastnosti produktu délka punčochy 35 mm vyrobeno z punčochy PVA stick system obsahem punčochy jsou 3 mm Kill Berry pelety ideální varianta pro rychlé chytání velmi rychlý rozpad punčochy  Balení obsahuje 20 ks. Nabízíme v příchutích: Chilli & Peach, Kill Krill, Krill Berry, Gigantica, Devill Krill a HalibutCeny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 259 CZK
  • Kód zboží: 8592400001074
  • Kategorie:

Karel Nikl CSL Mixer - Devill Krill, 500 ml

Skvělý mixer, který je vhodný pro zatraktivnění boilies, pelet, method mixů nebo partiklu. CSL Mixery jsou vyrobeny z Corn Steep Liqueru a jsou doplněny o nejkvalitnější esence a přírodní atraktory. Balení obsahuje 500ml. Nabízíme v příchutích: Crab, Chilli & Peach, Gigantica, Krill Berry, Kill Krill, Devill Krill, Strawberry, Bloodworm & GLM, Franfurt Sausage, Natural, Pineapple N.B.A. a Scopex & SquidPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 8592400001777
  • Kategorie:

Karel Nikl CSL Mixer - Gigantica, 500 ml

Skvělý mixer, který je vhodný pro zatraktivnění boilies, pelet, method mixů nebo partiklu. CSL Mixery jsou vyrobeny z Corn Steep Liqueru a jsou doplněny o nejkvalitnější esence a přírodní atraktory. Balení obsahuje 500ml. Nabízíme v příchutích: Crab, Chilli & Peach, Gigantica, Krill Berry, Kill Krill, Devill Krill, Strawberry, Bloodworm & GLM, Franfurt Sausage, Natural, Pineapple N.B.A. a Scopex & SquidDoporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 8592400001753
  • Kategorie:

Karel Nikl CSL Mixer - Chilli & Peach, 500 ml

Skvělý mixer, který je vhodný pro zatraktivnění boilies, pelet, method mixů nebo partiklu. CSL Mixery jsou vyrobeny z Corn Steep Liqueru a jsou doplněny o nejkvalitnější esence a přírodní atraktory. Balení obsahuje 500ml. Nabízíme v příchutích: Crab, Chilli & Peach, Gigantica, Krill Berry, Kill Krill, Devill Krill, Strawberry, Bloodworm & GLM, Franfurt Sausage, Natural, Pineapple N.B.A. a Scopex & SquidNakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 8592400002422
  • Kategorie:

Karel Nikl Powder dip

Vysoce atraktivní práškový dip vhodný pro zatraktivnění všech druhů nástrah.  Pro maximální účinnost namočte nástrahu ve vodě či tekutém dipu, nechte okapat a následně obalte v práškovém dipu a nechte zavadnout cca 2 minuty. Tento postup je možné opakovat vícekrát pro extra dlouhou atraktivitu.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8592400002248
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > práškové dipy

Nikl Pasta READY Noční můra 250g

Finální zatraktivnění nástrahy je často klíčem k maximálnímu úspěchu. Obalovací těsto s vysokou atraktivitou díky perfektní rozpustnosti a uvolňování atraktorů učiní Vaši nástrahu na několik hodin pro kapry nepřehlédnutelnou. Naše boilie pasty oceníte zejména při krátkodobých vycházkách, při závodění nebo při lovu ve studené vodě a zejména na bahnitém dně. Skvělá konzistence, ideální doba rozpustnosti, dlouhá životnost! Tip: Při lovu v chladném počasí pastu rozpracujte v dlaních – následně získá lepší konzistenci..Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 149 CZK
  • Kód zboží: 8592400002316
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Obalovací těsta