Zátěž Hell-Cat- Vertical Lead Red|- 190g

Vertikální olovo je potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálua díky tomu je olovo odolnější vůčí nárazům o dno. Očka na olovu jsou velmi kvalitní a velká a eliminují upadnutí silikonové hadičky, kterou můžete použít v montáži. To je velká výhoda od ostatních výrobců těchto vertikálních olov. Při vertikální technice je možné klepáním do dna sumce vyplašit, aby zaútočil na Vaši nástrahu. Právě vertikální olovo se používá při této technice lovu sumců a můžete ho použít, jak na vodě tekoucí, tak i na vodě stojící. Vertikálním olovem nemusíte bouchat pouze o dno, ale můžete i nástrahu vodit ve sloupci. Nástraha může být použita jak mrtvá, tak i živá anebo i gumová. Na vertikální olovo si můžete udělat několik tipů návazců, abyste použili nástrahu, kterou právě budete používat. Při této technice si můžete vybrat i gramáže, které nabízíme 90, 140, 190, 240 g. Gramáž se musí přizpůsobit Vašemu vybavení a aktuálním stavem lokality. Těch faktorů je několik, a proto doporučujeme zakoupit aspoň dvě gramáže. Rybáři, kteří vertikální techniku chtějí zkoušet na silně tekoucí vodě, tak by měli mít i těžší gramáže ve své výbavě. Specifikace: - baleno po 1 ks - materiál : olovo - očka : 2x kovové - povrch : pogumovaný - barva : červenáVybírejte to nejlepší u nás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 225 CZK
  • Kód zboží: 8592673832177
  • Kategorie:

Zátěž Hell-Cat- Vertical Lead Red|- 140g

Vertikální olovo je potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálua díky tomu je olovo odolnější vůčí nárazům o dno. Očka na olovu jsou velmi kvalitní a velká a eliminují upadnutí silikonové hadičky, kterou můžete použít v montáži. To je velká výhoda od ostatních výrobců těchto vertikálních olov. Při vertikální technice je možné klepáním do dna sumce vyplašit, aby zaútočil na Vaši nástrahu. Právě vertikální olovo se používá při této technice lovu sumců a můžete ho použít, jak na vodě tekoucí, tak i na vodě stojící. Vertikálním olovem nemusíte bouchat pouze o dno, ale můžete i nástrahu vodit ve sloupci. Nástraha může být použita jak mrtvá, tak i živá anebo i gumová. Na vertikální olovo si můžete udělat několik tipů návazců, abyste použili nástrahu, kterou právě budete používat. Při této technice si můžete vybrat i gramáže, které nabízíme 90, 140, 190, 240 g. Gramáž se musí přizpůsobit Vašemu vybavení a aktuálním stavem lokality. Těch faktorů je několik, a proto doporučujeme zakoupit aspoň dvě gramáže. Rybáři, kteří vertikální techniku chtějí zkoušet na silně tekoucí vodě, tak by měli mít i těžší gramáže ve své výbavě. Specifikace: - baleno po 1 ks - materiál : olovo - očka : 2x kovové - povrch : pogumovaný - barva : červenáPodívejte se také na další položky v našem katalogu. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 225 CZK
  • Kód zboží: 8592673832160
  • Kategorie:

Zátěž Hell-Cat- Vertical Lead Red|- 90g

Vertikální olovo je potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálua díky tomu je olovo odolnější vůčí nárazům o dno. Očka na olovu jsou velmi kvalitní a velká a eliminují upadnutí silikonové hadičky, kterou můžete použít v montáži. To je velká výhoda od ostatních výrobců těchto vertikálních olov. Při vertikální technice je možné klepáním do dna sumce vyplašit, aby zaútočil na Vaši nástrahu. Právě vertikální olovo se používá při této technice lovu sumců a můžete ho použít, jak na vodě tekoucí, tak i na vodě stojící. Vertikálním olovem nemusíte bouchat pouze o dno, ale můžete i nástrahu vodit ve sloupci. Nástraha může být použita jak mrtvá, tak i živá anebo i gumová. Na vertikální olovo si můžete udělat několik tipů návazců, abyste použili nástrahu, kterou právě budete používat. Při této technice si můžete vybrat i gramáže, které nabízíme 90, 140, 190, 240 g. Gramáž se musí přizpůsobit Vašemu vybavení a aktuálním stavem lokality. Těch faktorů je několik, a proto doporučujeme zakoupit aspoň dvě gramáže. Rybáři, kteří vertikální techniku chtějí zkoušet na silně tekoucí vodě, tak by měli mít i těžší gramáže ve své výbavě. Specifikace: - baleno po 1 ks - materiál : olovo - očka : 2x kovové - povrch : pogumovaný - barva : červenáVe slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 225 CZK
  • Kód zboží: 8592673832153
  • Kategorie:

Zátěž Hell-Cat- Vertical Lead Red

Vertikální olovo je potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálua díky tomu je olovo odolnější vůčí nárazům o dno. Očka na olovu jsou velmi kvalitní a velká a eliminují upadnutí silikonové hadičky, kterou můžete použít v montáži. To je velká výhoda od ostatních výrobců těchto vertikálních olov. Při vertikální technice je možné klepáním do dna sumce vyplašit, aby zaútočil na Vaši nástrahu. Právě vertikální olovo se používá při této technice lovu sumců a můžete ho použít, jak na vodě tekoucí, tak i na vodě stojící. Vertikálním olovem nemusíte bouchat pouze o dno, ale můžete i nástrahu vodit ve sloupci. Nástraha může být použita jak mrtvá, tak i živá anebo i gumová. Na vertikální olovo si můžete udělat několik tipů návazců, abyste použili nástrahu, kterou právě budete používat. Při této technice si můžete vybrat i gramáže, které nabízíme 90, 140, 190, 240 g. Gramáž se musí přizpůsobit Vašemu vybavení a aktuálním stavem lokality. Těch faktorů je několik, a proto doporučujeme zakoupit aspoň dvě gramáže. Rybáři, kteří vertikální techniku chtějí zkoušet na silně tekoucí vodě, tak by měli mít i těžší gramáže ve své výbavě. Specifikace: - baleno po 1 ks - materiál : olovo - očka : 2x kovové - povrch : pogumovaný - barva : červenáVe slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 225 CZK
  • Kód zboží: 300708
  • Kategorie:

Zátěž Hell-Cat- Vertical Lead Red|- 240g

Vertikální olovo je potažené gumovou vrstvou kvalitního materiálua díky tomu je olovo odolnější vůčí nárazům o dno. Očka na olovu jsou velmi kvalitní a velká a eliminují upadnutí silikonové hadičky, kterou můžete použít v montáži. To je velká výhoda od ostatních výrobců těchto vertikálních olov. Při vertikální technice je možné klepáním do dna sumce vyplašit, aby zaútočil na Vaši nástrahu. Právě vertikální olovo se používá při této technice lovu sumců a můžete ho použít, jak na vodě tekoucí, tak i na vodě stojící. Vertikálním olovem nemusíte bouchat pouze o dno, ale můžete i nástrahu vodit ve sloupci. Nástraha může být použita jak mrtvá, tak i živá anebo i gumová. Na vertikální olovo si můžete udělat několik tipů návazců, abyste použili nástrahu, kterou právě budete používat. Při této technice si můžete vybrat i gramáže, které nabízíme 90, 140, 190, 240 g. Gramáž se musí přizpůsobit Vašemu vybavení a aktuálním stavem lokality. Těch faktorů je několik, a proto doporučujeme zakoupit aspoň dvě gramáže. Rybáři, kteří vertikální techniku chtějí zkoušet na silně tekoucí vodě, tak by měli mít i těžší gramáže ve své výbavě. Specifikace: - baleno po 1 ks - materiál : olovo - očka : 2x kovové - povrch : pogumovaný - barva : červenáU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 225 CZK
  • Kód zboží: 8592673832184
  • Kategorie:

Mix nálepek Hell-Cat Sumec ( 15ks )

Mix kvalitních nálepek! Dominuje Hell-Cat - sumec, spolu s nálepkami Giants Fishing. Upozornění: Podklad před lepením řádně očistěte a následně nechte vyschnout. Nálepka je určena na hladké povrchy.Arch obsahuje 15ks nálepek. Rozměr formátu: 16 x 22,5 cmVybírejte to nejlepší u nás. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 39 CZK
  • Kód zboží: 8592673845108
  • Kategorie:

Hell-Cat Splétaná šňůra Round Braid Power Black 1000m|0,80mm (100,0kg)

HELL-CAT ROUND BRAID POWER je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá pro chytání ze břehu. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Technické údaje: Barva : černá Délka : 1000m Průměr : 0,50mm / Nosnost : 57,50kg Průměr : 0,60mm / Nosnost : 75,00kg Průměr : 0,70mm / Nosnost : 52,00kg Průměr : 0,80mm / Nosnost : 100,00kgZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 4200 CZK
  • Kód zboží: 8592673860323
  • Kategorie:

Hell-Cat Splétaná šňůra Round Braid Power Black 1000m|0,70mm (85,0kg)

HELL-CAT ROUND BRAID POWER je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá pro chytání ze břehu. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Technické údaje: Barva : černá Délka : 1000m Průměr : 0,50mm / Nosnost : 57,50kg Průměr : 0,60mm / Nosnost : 75,00kg Průměr : 0,70mm / Nosnost : 52,00kg Průměr : 0,80mm / Nosnost : 100,00kgVybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 3900 CZK
  • Kód zboží: 8592673860316
  • Kategorie:

Hell-Cat Obratlíky Crane Swivels

Pevnostní obratlík je určený pro sladkovodní a mořký rybolov. Název pevnostní už napovídá, že je určen pro velkou nosnost. Materiál použitý při výrobě obratlíků je velmi kvalitní. Tento tip pevnostních obratlíků se používá pro lov sumců i gigantických mořských ryb. Nabízíme pevnostní obratlíky 125 a 160 kg Balení 5 kusů. Materiál: kov.Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 107 CZK
  • Kód zboží: 285804
  • Kategorie:

Hell-Cat Obratlíky Crane Swivels|125 kg 5 ks

Pevnostní obratlík je určený pro sladkovodní a mořký rybolov. Název pevnostní už napovídá, že je určen pro velkou nosnost. Materiál použitý při výrobě obratlíků je velmi kvalitní. Tento tip pevnostních obratlíků se používá pro lov sumců i gigantických mořských ryb. Nabízíme pevnostní obratlíky 125 a 160 kg Balení 5 kusů. Materiál: kov.Vybírejte to nejlepší u nás. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 107 CZK
  • Kód zboží: 8592673850164
  • Kategorie:

Hell-Cat Obratlíky Crane Swivels|160 kg 5 ks

Pevnostní obratlík je určený pro sladkovodní a mořký rybolov. Název pevnostní už napovídá, že je určen pro velkou nosnost. Materiál použitý při výrobě obratlíků je velmi kvalitní. Tento tip pevnostních obratlíků se používá pro lov sumců i gigantických mořských ryb. Nabízíme pevnostní obratlíky 125 a 160 kg Balení 5 kusů. Materiál: kov.Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 107 CZK
  • Kód zboží: 8592673850317
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Hologramová žlutá

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plandavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady Hell-Cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55 kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Na přední straně je speciální hologramový polep, který je velmi odolný. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: Hologram stříbný Zadní barva: chrom Gramáž: 70grS pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 290 CZK
  • Kód zboží: 8592673835109
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plavdavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady hell-cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: modrá Zadní barva: mordá Gramáž: 70grČekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 257 CZK
  • Kód zboží: 283577
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Žlutá

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plavdavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady hell-cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: modrá Zadní barva: mordá Gramáž: 70grPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 257 CZK
  • Kód zboží: 8592673835062
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Červená

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plavdavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady hell-cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: modrá Zadní barva: mordá Gramáž: 70grVýhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 257 CZK
  • Kód zboží: 8592673835055
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Modrá

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plavdavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady hell-cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: modrá Zadní barva: mordá Gramáž: 70grUpozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 257 CZK
  • Kód zboží: 8592673835048
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Stříbrná

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plavdavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady hell-cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: modrá Zadní barva: mordá Gramáž: 70grZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 257 CZK
  • Kód zboží: 8592673835031
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plandavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady Hell-Cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55 kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Na přední straně je speciální hologramový polep, který je velmi odolný. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: Hologram stříbný Zadní barva: chrom Gramáž: 70grNaše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 290 CZK
  • Kód zboží: 283582
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Hologramová stříbrná

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plandavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady Hell-Cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55 kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Na přední straně je speciální hologramový polep, který je velmi odolný. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: Hologram stříbný Zadní barva: chrom Gramáž: 70grNabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 290 CZK
  • Kód zboží: 8592673835079
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Hologramová červená

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plandavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady Hell-Cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55 kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Na přední straně je speciální hologramový polep, který je velmi odolný. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: Hologram stříbný Zadní barva: chrom Gramáž: 70grU nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 290 CZK
  • Kód zboží: 8592673835093
  • Kategorie:

Plandavka Hell-Cat 70g|Hologramová modrá

Tato plandavka je určena pro lov dravých ryb, jako jsou například sumci a štiky. Plandavka má 70 gramů a tím pádem je vhodná pro lov na dálku. Což je velmi účinné. Při vláčení sumců bych doporučoval házet na jedno místo nejméně 10-20x. Většinou záběr přijde po dopadu plandavky na hladinu. Trojháček je velikosti 2/0 s řady Hell-Cat, takže velmi kvalitní. Kroužek na plandavce je na 55 kg což je dostačující. Plandavka je ošetřená speciálním stříbrným chromovým nástřikem z obou stran. Na přední straně je speciální hologramový polep, který je velmi odolný. Tyto plandavky vyrábíme v ČR. Specifikace: Balení: 1ks Trojháček : 2/0 Kroužek : 55kg Přední strana: Hologram stříbný Zadní barva: chrom Gramáž: 70grNeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 290 CZK
  • Kód zboží: 8592673835086
  • Kategorie:

Hell-Cat Dámské tričko Profi černé|L

Tričko Hell-Cat je vyrobené z kvalitního materiálu 100% bavlna. Tričko má gramáž 190g/m2. Firma Hell-Cat dělala dlouhodobě testy trička, které zajištují dobrou kvalitu tištěného potisku. Technický popis : - 190 g/m2 - 100% bavlna - žebrovaný úplet u krku - modernizovaný tvar rukávů - dvojitě prošité konce rukávů a spodní lem - bez bočních švůNeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 537 CZK
  • Kód zboží: 259327
  • Kategorie:

Hell-Cat Dámské tričko Profi černé|M

Tričko Hell-Cat je vyrobené z kvalitního materiálu 100% bavlna. Tričko má gramáž 190g/m2. Firma Hell-Cat dělala dlouhodobě testy trička, které zajištují dobrou kvalitu tištěného potisku. Technický popis : - 190 g/m2 - 100% bavlna - žebrovaný úplet u krku - modernizovaný tvar rukávů - dvojitě prošité konce rukávů a spodní lem - bez bočních švůČekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 537 CZK
  • Kód zboží: 259328
  • Kategorie:

Tričko Hell-Cat PROFI bílé|S

Tričko nové generace s potiskem Hell-Cat. Specifikace : - Heavy Cotton - 195 g/m2 - 100% bavlna - žebrovaný úplet u krku - modernizovaný tvar rukávů - dvojitě prošité konce rukávů a spodní lem - bez bočních švůU nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 499 CZK
  • Kód zboží: 8592673839992
  • Kategorie:

Hell Cat Mikina Klokánek s Kapucí Červená

Tyto mikiny v novém designu,s propracovaným logem a 3-vrstvým fleeceovým vláknem 300GSM ve vás nikdy nevyvolají pocit chladu a bezbranosti.Toto jsou mikiny Hell-Cat. Specifikace: - vel: M-XXXL - 80% vlna, 20% Polyester - 3-vrstvé fleeceové vlákno 300GSM - 2-vrstvá kapuce - menší logo v čele mikiny - velké logo na zádechČekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 1184 CZK
  • Kód zboží: 8592673840332
  • Kategorie: Oblečení, obuv, brýle > Mikiny

Splétaná šňůra Hell-Cat - Leader Braid Line Red/Black 20m|0.90mm/75kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Nyní v exklusivně vyvinuté dvoubarevné kombinaci, pro značku Hell-Cat. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Barva: černo-červená, návin: 20m Technické údaje: Průměr: 0,90mm - nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm - nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm - nosnost: 125kg Průměr: 1,55mm - nosnost: 150kgČekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592673860514
  • Kategorie:

Splétaná šňůra Hell-Cat - Leader Braid Line Red/Black 20m|1.20mm/100kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Nyní v exklusivně vyvinuté dvoubarevné kombinaci, pro značku Hell-Cat. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Barva: černo-červená, návin: 20m Technické údaje: Průměr: 0,90mm - nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm - nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm - nosnost: 125kg Průměr: 1,55mm - nosnost: 150kgNakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592673860521
  • Kategorie:

Splétaná šňůra Hell-Cat - Leader Braid Line Red/Black 20m|1.40mm/125kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Nyní v exklusivně vyvinuté dvoubarevné kombinaci, pro značku Hell-Cat. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Barva: černo-červená, návin: 20m Technické údaje: Průměr: 0,90mm - nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm - nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm - nosnost: 125kg Průměr: 1,55mm - nosnost: 150kgDoporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592673860538
  • Kategorie:

Hell-Cat Šňůra Leader Braid Line Red Black 20m 1.55mm 150kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Nyní v exklusivně vyvinuté dvoubarevné kombinaci, pro značku Hell-Cat. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Barva: černo-červená, návin: 20m Technické údaje: Průměr: 0,90mm - nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm - nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm - nosnost: 125kg Průměr: 1,55mm - nosnost: 150kgVe slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 209 CZK
  • Kód zboží: 8592673860545
  • Kategorie: Vlasce a šňůry > Šňůry > sumcové šňůry

Hell-Cat Splétaná návazcová šňůra Leader Braid Line Black 20m|0.90mm/75kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Technické údaje: Barva: černá Návin: 20m Průměr: 0,90mm / Nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm / Nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm / Nosnost: 125kgNakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592673860217
  • Kategorie:

Hell-Cat Splétaná návazcová šňůra Leader Braid Line Black 20m|1.20mm/100kg

Návazcová šňůra určená do extrémních podmínek, která je vhodná k lovu těch největších sladkovodních a mořských dravců. Hell-Cat Leader Braid je spletená šňůra, která je vyrobena z osmi vláken 100% Premium PE Polyethylenu a je speciálně vyvinutá na koncové návazce. Konstrukce je chytře vymyšlena tak, aby šňůra poskytla co nejlepší kombinaci pružnosti a pevnosti. Šňůra má velmi hladký povrch a je odolná vůči oděru a UV záření. Další důležitou vlastností je, že tato šňůra nemá prakticky žádnou paměť a minimální průtažnost. Technické údaje: Barva: černá Návin: 20m Průměr: 0,90mm / Nosnost: 75kg Průměr: 1,20mm / Nosnost: 100kg Průměr: 1,40mm / Nosnost: 125kgDoporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 199 CZK
  • Kód zboží: 8592673860224
  • Kategorie:

Háčky s očkem Hell-Cat Longline Circle 4ks

Jednoháček Longline Circlevel je vyroben s kvalitní oceli a má silné tělo. Špička hrotů je zahnutá, aby se dobře zabodla a držela v rybí tlamě. Používá se pro lov na pelety, podvodní splávky i lov na trhací bojku či splavávanou. Dodáváme ho ve velikosti 3/0, 4/0. Technický popis : Balení : 4ks Materiál : kovV našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Hell-Cat
  • Cena: 109 CZK
  • Kód zboží: 259119
  • Kategorie: