Nash rybářský naviják LR 10000

Nash LR 10000 Reel   Řada navijáků Nash LR, je vyrobena do nejmenšího detailu a nabízí profesionální výkon. Jsou skvěle využitelné od extrémního nahazování až po lov s šestistopímy pruty Scope a Dwarf. Mají skvělý hladký chod, precizní ukládání vlasce na cívku a zaručující kvalitu použitých komponentů. Mají klasický decentní vzhled s karbonovými doplňky a modrým brandingem.   LR 10000 Kaprové odhozové navijáky LR8000 a 10000 jsou speciálně pro rybáře, kteří preferují lov z odhozu. Navijáky jsou vybaveny prodlouženou cívkou s extra pomalou oscilací, díky převodovému poměru 4.9:1 perfektně a přesně ukládají vlasec na cívku navijáku. Nabízejí extrémní výkon při nahazování jak s vlasci, tak i se spletenými šňůrami. Nerezová ložiska 8 + 1 Šetrný klip k vlasci na cívce Přední rychlá brzda Fast Drag Kryt proti zapadnutí vlasce pod cívku Rolničku eliminující kroucení vlasce Převodový poměr 4.9:1Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: NASH
  • Cena: 4199 CZK
  • Kód zboží: 5055108920533
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Nash rybářský naviják LR 6000

Nash LR 6000 Reel   Řada navijáků Nash LR, je vyrobena do nejmenšího detailu a nabízí profesionální výkon. Jsou skvěle využitelné od extrémního nahazování až po lov s šestistopímy pruty Scope a Dwarf. Mají skvělý hladký chod, precizní ukládání vlasce na cívku a zaručující kvalitu použitých komponentů. Mají klasický decentní vzhled s karbonovými doplňky a modrým brandingem. LR 6000 Kaprové navijáky Nash LR6000 s cívkou Big Pit, která zaručuje velkou kapacitou vlasce na cívce navijáku. Navijáky mají také pomalou oscilaci díky převodovému poměru 4.7:1, kterou oceníte zejména při delším nahazování. Navijáky jsou v decentním vzhledu s karbonovými doplňky, tak aby skvělě padly na všechny naše pruty. Nerezová ložiska 6 + 1 Sklápění kličky jedním dotykem Šetrný klip k vlasci na cívce Rychlá přední brzda Fast Drag Kryt proti zapadnutí vlasce pod cívku Rolničku eliminující kroucení vlasce Převodový poměr 4.7:1Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: NASH
  • Cena: 2899 CZK
  • Kód zboží: 5055108920519
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Shimano Naviják Nasci FC 4000 HG

Řada navijáků NASCI s přední brzdou zahrnuje moderní design a vizuální trendy s bezkonkurenční technickou dokonalostí Shimano. Decentní, téměř monochromatické šedé tělo se vyznačuje jemnými chromovými akcenty a perfektně se hodí k nejnovějším navijákům Shimano, díky čemuž je tato řada přesvědčivou nabídkou pro rybáře, kteří hledají naviják střední ceny. Při použití je nezaměnitelná síla a odolnost převodů Hagane a uklidňující točivý moment a pevnost X-SHIP okamžitě patrné, protože naviják se otáčí s tichým šepotem a přímostí, která popírá jeho skutečnou cenu pod 100,00 EUR. NASCI nabízí širokou škálu působivých osvědčených technologií včetně HAGANE Gear, X-SHIP, Coreprotect on line roller (IPX4), G Free Body (vyrobeno z lehkého CI4+), AR-C Spool a S A-RB ložiska, ale je to skutečné přitažlivá je silueta a vzhled, které jsou stejně atraktivní jako téměř cokoli jiného na trhu, bez ohledu na cenu.Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: Shimano
  • Cena: 3009 CZK
  • Kód zboží: 315670
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Shimano Naviják Nasci 500 FC

Řada navijáků NASCI s přední brzdou zahrnuje moderní design a vizuální trendy s bezkonkurenční technickou dokonalostí Shimano. Decentní, téměř monochromatické šedé tělo se vyznačuje jemnými chromovými akcenty a perfektně se hodí k nejnovějším navijákům Shimano, díky čemuž je tato řada přesvědčivou nabídkou pro rybáře, kteří hledají naviják střední ceny. Při použití je nezaměnitelná síla a odolnost převodů Hagane a uklidňující točivý moment a pevnost X-SHIP okamžitě patrné, protože naviják se otáčí s tichým šepotem a přímostí, která popírá jeho skutečnou cenu pod 100,00 EUR. NASCI nabízí širokou škálu působivých osvědčených technologií včetně HAGANE Gear, X-SHIP, Coreprotect on line roller (IPX4), G Free Body (vyrobeno z lehkého CI4+), AR-C Spool a S A-RB ložiska, ale je to skutečné přitažlivá je silueta a vzhled, které jsou stejně atraktivní jako téměř cokoli jiného na trhu, bez ohledu na cenu.S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Shimano
  • Cena: 2779 CZK
  • Kód zboží: 315669
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Shimano Naviják Nasci 4000 FC

Řada navijáků NASCI s přední brzdou zahrnuje moderní design a vizuální trendy s bezkonkurenční technickou dokonalostí Shimano. Decentní, téměř monochromatické šedé tělo se vyznačuje jemnými chromovými akcenty a perfektně se hodí k nejnovějším navijákům Shimano, díky čemuž je tato řada přesvědčivou nabídkou pro rybáře, kteří hledají naviják střední ceny. Při použití je nezaměnitelná síla a odolnost převodů Hagane a uklidňující točivý moment a pevnost X-SHIP okamžitě patrné, protože naviják se otáčí s tichým šepotem a přímostí, která popírá jeho skutečnou cenu pod 100,00 EUR. NASCI nabízí širokou škálu působivých osvědčených technologií včetně HAGANE Gear, X-SHIP, Coreprotect on line roller (IPX4), G Free Body (vyrobeno z lehkého CI4+), AR-C Spool a S A-RB ložiska, ale je to skutečné přitažlivá je silueta a vzhled, které jsou stejně atraktivní jako téměř cokoli jiného na trhu, bez ohledu na cenu.Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Shimano
  • Cena: 2590 CZK
  • Kód zboží: 315570
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják Ballistic MQ LT 3000D

Nová řada navijáků Daiwa Ballistic MQ LT kombinuje sílu s nízkou hmotností a představuje optimální řešení pro bezproblémové použití při přívlači a to jak ve sladké vodě, tak i při mořském rybolovu. Díky LT designu může být tělo navijáku koncepčně menší, ale lehčí a obsahuje výrazně zvětšené trakční kolo, což vede ke zvýšení navíjecí síly a k jejímu lepšímu přenosu. Převody je uloženy v odolném MQ těle a nabízejí trvale hladký chod i při velkém namáhání. Hliníková ABS cívka pro daleké hody je v ose podpořena dvěma kličkovými ložisky. Díky tomu začíná ATD brzda s ještě menším odporem a stará se o její optimální výkon také při použití tenkých vlasců.  LT (Light & Tough)   MQ® Monocoque ZAION V® tělo   MAGSEALED® ochrana těla   8 kuličkových ložisek (včetně 2 „CRBB®“)   ZAION V® AIR ROTOR®   Silné převody TOUGH DIGIGEAR®   Brzdný systém ATD™   Anti-reverzní systém Infinite®, permanentní   Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®   Hliníková cívka pro daleké náhozy ABS®   Soustružená hliníková rukojeť   AIR BAIL®   Rolnička Twist Buster® IIV našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 6731 CZK
  • Kód zboží: 315421
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják Ballistic MQ LT 2500D

Nová řada navijáků Daiwa Ballistic MQ LT kombinuje sílu s nízkou hmotností a představuje optimální řešení pro bezproblémové použití při přívlači a to jak ve sladké vodě, tak i při mořském rybolovu. Díky LT designu může být tělo navijáku koncepčně menší, ale lehčí a obsahuje výrazně zvětšené trakční kolo, což vede ke zvýšení navíjecí síly a k jejímu lepšímu přenosu. Převody je uloženy v odolném MQ těle a nabízejí trvale hladký chod i při velkém namáhání. Hliníková ABS cívka pro daleké hody je v ose podpořena dvěma kličkovými ložisky. Díky tomu začíná ATD brzda s ještě menším odporem a stará se o její optimální výkon také při použití tenkých vlasců.  LT (Light & Tough)   MQ® Monocoque ZAION V® tělo   MAGSEALED® ochrana těla   8 kuličkových ložisek (včetně 2 „CRBB®“)   ZAION V® AIR ROTOR®   Silné převody TOUGH DIGIGEAR®   Brzdný systém ATD™   Anti-reverzní systém Infinite®, permanentní   Křížové navíjení vlasce Cross Wrap®   Hliníková cívka pro daleké náhozy ABS®   Soustružená hliníková rukojeť   AIR BAIL®   Rolnička Twist Buster® IIVýhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 6466 CZK
  • Kód zboží: 315422
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Shimano Naviják Nasci 2500 FC

Řada navijáků NASCI s přední brzdou zahrnuje moderní design a vizuální trendy s bezkonkurenční technickou dokonalostí Shimano. Decentní, téměř monochromatické šedé tělo se vyznačuje jemnými chromovými akcenty a perfektně se hodí k nejnovějším navijákům Shimano, díky čemuž je tato řada přesvědčivou nabídkou pro rybáře, kteří hledají naviják střední ceny. Při použití je nezaměnitelná síla a odolnost převodů Hagane a uklidňující točivý moment a pevnost X-SHIP okamžitě patrné, protože naviják se otáčí s tichým šepotem a přímostí, která popírá jeho skutečnou cenu pod 100,00 EUR. NASCI nabízí širokou škálu působivých osvědčených technologií včetně HAGANE Gear, X-SHIP, Coreprotect on line roller (IPX4), G Free Body (vyrobeno z lehkého CI4+), AR-C Spool a S A-RB ložiska, ale je to skutečné přitažlivá je silueta a vzhled, které jsou stejně atraktivní jako téměř cokoli jiného na trhu, bez ohledu na cenu.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Shimano
  • Cena: 2779 CZK
  • Kód zboží: 315228
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Shimano Naviják Sahara FJ C3000

Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Shimano
  • Cena: 2260 CZK
  • Kód zboží: 314863
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Dynabraid 4 1000 FD 3+1 BB Incl 15lb Braid

Exkluzivní kombinace šedé a kouřové barvy je sladěna s vynikajícím výkonem a chytrými funkcemi. Dodává se s již navinutou žlutou pletenou šňůrou (120m), takže můžete jít z rybářského obchodu rovnou k vodě! • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka Dynamic Design • Navinutá žlutá pletená šňůra (120m) • 15lb (0,13mm) pletená šňůra u velikostí 1000 a 2500 • 20lb (0,17mm) pletená šňůra u velikostí 3000 a 4000 • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s TPE koncovkouUpozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1199 CZK
  • Kód zboží: 5706301788818
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják Crossfire LT 2500

Naviják Crossfire LT vás přesvědčí hedvábně hladkým chodem a velkými silovými rezervami. LT design umožňuje vývoj menších těl navijáků s konvenčně velkými cívkami, které lze díky nízké hmotnosti použít bez většího úsilí. Hliníková ABS cívka pro daleké hody vykazuje snížený třecí odpor během nahazování, což prodlužuje vzdálenost hodů. Moderní design s vynikajícím poměrem cena/výkon!   LT koncept (Light & Tough) 3 kuličková ložiska Silné převody TOUGH DIGIGEAR® Brzdný systém ATD ™ Anti-reverzní systém Infinite® Křížové navíjení vlasce Cross Wrap® Hliníková cívka pro daleké hody ABS®  Rolnička Twist Buster® IINeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 1352 CZK
  • Kód zboží: 312032
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják Crossfire LT 4000 C

Naviják Crossfire LT vás přesvědčí hedvábně hladkým chodem a velkými silovými rezervami. LT design umožňuje vývoj menších těl navijáků s konvenčně velkými cívkami, které lze díky nízké hmotnosti použít bez většího úsilí. Hliníková ABS cívka pro daleké hody vykazuje snížený třecí odpor během nahazování, což prodlužuje vzdálenost hodů. Moderní design s vynikajícím poměrem cena/výkon!Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 1696 CZK
  • Kód zboží: 311911
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják Crossfire LT 3000 C

Naviják Crossfire LT vás přesvědčí hedvábně hladkým chodem a velkými silovými rezervami. LT design umožňuje vývoj menších těl navijáků s konvenčně velkými cívkami, které lze díky nízké hmotnosti použít bez většího úsilí. Hliníková ABS cívka pro daleké hody vykazuje snížený třecí odpor během nahazování, což prodlužuje vzdálenost hodů. Moderní design s vynikajícím poměrem cena/výkon! LT koncept (Light & Tough) 3 kuličková ložiska Silné převody TOUGH DIGIGEAR® Brzdný systém ATD ™ Anti-reverzní systém Infinite® Křížové navíjení vlasce Cross Wrap® Hliníková cívka pro daleké hody ABS®  Rolnička Twist Buster® IINabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 1378 CZK
  • Kód zboží: 312031
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Impressa 4S 5000S FD 3+1 BB IGSP

Díky exkluzivnímu designu s dvoubarevnou eloxovanou hliníkovou cívkou je Impressa 4S FD jednoduše jedním z nejlépe vypadajících navijáků v řadě Quick. Díky CNC strojově obráběné rukojeti a novému designu TPE koncovky má tento naviják i skvělý výkon odpovídající jeho dobrému vzhledu. • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Dvoubarevná hliníková cívka Dynamic Design • Grafitová náhradní cívka High Tech • CNC strojově obráběná hliníková klička s TPE koncovkou • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěčPodívejte se také na další položky v našem katalogu. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1149 CZK
  • Kód zboží: 5706301729965
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Impulse 4 Feeder 4000 FD IGSP

Tento výkonný naviják s přední brzdou, speciálně navržený pro feederový rybolovu, má super silné grafitové tělo a rotor a čtyři kuličková ložiska. Jedná se o adaptabilní naviják díky hliníkové feederové cívce a další dodávané běžné grafitové cívce. EVA koncovka kličky je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí při navíjení. K dispozici jsou dvě velikosti, které vyhovují různým potřebám feederového rybolovu.   • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Feederově tvarovaná hliníková cívka • Dvojitě eloxovaná hliníková cívka • Kulatý kovový klip na vlasec • Grafitová náhradní cívka High Tech • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s EVA koncovkouV našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1199 CZK
  • Kód zboží: 5706301730688
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Impulse 4 Feeder 5000 FD IGSP

Tento výkonný naviják s přední brzdou, speciálně navržený pro feederový rybolovu, má super silné grafitové tělo a rotor a čtyři kuličková ložiska. Jedná se o adaptabilní naviják díky hliníkové feederové cívce a další dodávané běžné grafitové cívce. EVA koncovka kličky je navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí při navíjení. K dispozici jsou dvě velikosti, které vyhovují různým potřebám feederového rybolovu.   • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Feederově tvarovaná hliníková cívka • Dvojitě eloxovaná hliníková cívka • Kulatý kovový klip na vlasec • Grafitová náhradní cívka High Tech • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s EVA koncovkouPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1299 CZK
  • Kód zboží: 5706301730695
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Impressa 4S 2500S FD 3+1 BB IGSP

Díky exkluzivnímu designu s dvoubarevnou eloxovanou hliníkovou cívkou je Impressa 4S FD jednoduše jedním z nejlépe vypadajících navijáků v řadě Quick. Díky CNC strojově obráběné rukojeti a novému designu TPE koncovky má tento naviják i skvělý výkon odpovídající jeho dobrému vzhledu. • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Dvoubarevná hliníková cívka Dynamic Design • Grafitová náhradní cívka High Tech • CNC strojově obráběná hliníková klička s TPE koncovkou • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěčNeustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 999 CZK
  • Kód zboží: 5706301729934
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Impressa 4S 3000S FD 3+1 BB IGSP

Díky exkluzivnímu designu s dvoubarevnou eloxovanou hliníkovou cívkou je Impressa 4S FD jednoduše jedním z nejlépe vypadajících navijáků v řadě Quick. Díky CNC strojově obráběné rukojeti a novému designu TPE koncovky má tento naviják i skvělý výkon odpovídající jeho dobrému vzhledu. • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Dvoubarevná hliníková cívka Dynamic Design • Grafitová náhradní cívka High Tech • CNC strojově obráběná hliníková klička s TPE koncovkou • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěčZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 999 CZK
  • Kód zboží: 5706301729941
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Dynabraid 4 2500 FD 3+1 BB Incl 15lb Braid

Exkluzivní kombinace šedé a kouřové barvy je sladěna s vynikajícím výkonem a chytrými funkcemi. Dodává se s již navinutou žlutou pletenou šňůrou (120m), takže můžete jít z rybářského obchodu rovnou k vodě! • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka Dynamic Design • Navinutá žlutá pletená šňůra (120m) • 15lb (0,13mm) pletená šňůra u velikostí 1000 a 2500 • 20lb (0,17mm) pletená šňůra u velikostí 3000 a 4000 • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s TPE koncovkouNabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1199 CZK
  • Kód zboží: 5706301730015
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Dynabraid 4 3000 FD 3+1 BB Incl 20lb Braid

Exkluzivní kombinace šedé a kouřové barvy je sladěna s vynikajícím výkonem a chytrými funkcemi. Dodává se s již navinutou žlutou pletenou šňůrou (120m), takže můžete jít z rybářského obchodu rovnou k vodě! • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka Dynamic Design • Navinutá žlutá pletená šňůra (120m) • 15lb (0,13mm) pletená šňůra u velikostí 1000 a 2500 • 20lb (0,17mm) pletená šňůra u velikostí 3000 a 4000 • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s TPE koncovkouCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1299 CZK
  • Kód zboží: 5706301730022
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Dynabraid 4 4000 FD 3+1 BB Incl 20lb Braid

Exkluzivní kombinace šedé a kouřové barvy je sladěna s vynikajícím výkonem a chytrými funkcemi. Dodává se s již navinutou žlutou pletenou šňůrou (120m), takže můžete jít z rybářského obchodu rovnou k vodě! • Grafitové tělo a rotor • 3+1 zapouzdřená kuličková ložiska • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka Dynamic Design • Navinutá žlutá pletená šňůra (120m) • 15lb (0,13mm) pletená šňůra u velikostí 1000 a 2500 • 20lb (0,17mm) pletená šňůra u velikostí 3000 a 4000 • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Hliníková klička s TPE koncovkouCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1299 CZK
  • Kód zboží: 5706301730039
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Impressa 3 1000 FD 2+1 BB

Naviják Impressa 3 FD přináší všechny technické specifikace a vysoce výkonné funkce, které byste očekávali od jakéhokoliv navijáku Quick, a přitom vás okouzlí velmi dostupnou cenovkou. Disponuje lehkou hliníkovou cívkou a antireverzním systémem Infinite, tento naviják zkrátka uspokojí potřeby každého rybáře. • Grafitové tělo a rotor • 2+1 kuličková ložiska z karbonové oceli • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Grafitová klička s ABS koncovkouVýhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 699 CZK
  • Kód zboží: 5706301729804
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Impressa 3 2500 FD

Naviják Impressa 3 FD přináší všechny technické specifikace a vysoce výkonné funkce, které byste očekávali od jakéhokoliv navijáku Quick, a přitom vás okouzlí velmi dostupnou cenovkou. Disponuje lehkou hliníkovou cívkou a antireverzním systémem Infinite, tento naviják zkrátka uspokojí potřeby každého rybáře. • Grafitové tělo a rotor • 2+1 kuličková ložiska z karbonové oceli • Antireverzní systém Infinite • Hliníková cívka • Strojově obráběné převody • Robustní hliníkový překlapěč • Grafitová klička s ABS koncovkouNabízíme nejlepší poměr cena výkon. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 699 CZK
  • Kód zboží: 5706301729811
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Savage Gear Naviják SG4AG 2500H FD

Silný, lehký s  hladkým chodem to je SG4AG. Naviják je vyroben s tělem a rotorem z uhlíkově vyztuženého kompozitu (CRC) a těží ze silných a lehkých hliníkových komponentů, jako je cívka a rukojeť, je vyroben tak, aby byl odolný a vydržel. Obsahuje také 6 kuličkových ložisek z nerezové oceli, včetně dvou vysoce kvalitních japonských kuličkových ložisek, a těží z našeho patentovaného DuraGrease maziva, které chrání proti korozi a opotřebení jako nic jiného na trhu. Stejně jako všechny navijáky Savage Gear byl i SG4AG vyroben s vlastními specifickými nástroji a inovativními nápady, včetně na zakázku vyrobeného klipu vlasce ve tvaru T, který se mnohem snadněji používá. Protiskluzový povrch cívky a utěsněný uhlíkový brzdný systém, který nabízí hladkost. • Tělo a rotor Carbon Reinforced Composite (CRC) • DuraGrease • 6+1 kuličková ložiska z nerezové oceli • Šroubovací CNC hliníková rukojeť • Klip na vlasec ve tvaru T • EVA rukojeť • Protiskluzová cívka • Náhradní hliníková cívka • Utěsněný karbonový brzdný systémNabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Savage Gear
  • Cena: 2599 CZK
  • Kód zboží: 5706301704894
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Okuma Naviják Longbow XT 655

Přívlačový naviják s automaticky přepínatelným systémem volné cívky, korozi odolným grafitovým tělem a multidiskovou brzdou. Rotor je počítačově vyvážený pomocí technologie RESII, naviják má přesný eliptický převodový systém. Eloxovaná cívka s LCS hranou je vyrobena z obráběného hliníku, klip na vlasec je kovovový.Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Okuma
  • Cena: 1695 CZK
  • Kód zboží: 4718947015617
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Quick 2 4000 FD V2

Praktický naviják s přední brzdou, který byl inovován pro ještě lepší výkon a design. Disponuje lepšími převody a naším mazivem Dura Grease. První generace těchto navijáků se stala hitem a u této druhé vylepšené tomu jistě nebude jinak. • Pevná konstrukce převodů • Odolný překlapěč • 5+1 ocelových kuličkových ložisek • Grafitové tělo a rotor • CNC obráběná klička • Dvojitě eloxovaná cívkaCeny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1299 CZK
  • Kód zboží: 5706301759801
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Quick 2 6000 FS V2

Řada Quick 2 se stala ještě lepší a ucelenější s touto novinkou, která je určená na feeder. Naviják byl navržený a vyvinutý tak, aby svými vlastnostmi a technologiemi perfektně odpovídal požadavkům právě na tento způsob lovu. Dodává se s náhradní hliníkovou cívkou. • Pevná konstrukce převodů • Odolný překlapěč • 5+1 ocelových kuličkových ložisek • Grafitové tělo a rotor • CNC obráběná kličkaVýhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1699 CZK
  • Kód zboží: 5706301759887
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Quick 2 8000 FD V2

Praktický naviják s přední brzdou, který byl inovován pro ještě lepší výkon a design. Disponuje lepšími převody a naším mazivem Dura Grease. První generace těchto navijáků se stala hitem a u této druhé vylepšené tomu jistě nebude jinak. • Pevná konstrukce převodů • Odolný překlapěč • 5+1 ocelových kuličkových ložisek • Grafitové tělo a rotor • CNC obráběná klička • Dvojitě eloxovaná cívkaVybírejte to nejlepší u nás. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1699 CZK
  • Kód zboží: 5706301759832
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Quick 2 3000 FD V2

Praktický naviják s přední brzdou, který byl inovován pro ještě lepší výkon a design. Disponuje lepšími převody a naším mazivem Dura Grease. První generace těchto navijáků se stala hitem a u této druhé vylepšené tomu jistě nebude jinak. • Pevná konstrukce převodů • Odolný překlapěč • 5+1 ocelových kuličkových ložisek • Grafitové tělo a rotor • CNC obráběná klička • Dvojitě eloxovaná cívkaNakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1249 CZK
  • Kód zboží: 5706301759795
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Dam Naviják Quick 2 3000 FS V2

Řada Quick 2 se stala ještě lepší a ucelenější s touto novinkou, která je určená na feeder. Naviják byl navržený a vyvinutý tak, aby svými vlastnostmi a technologiemi perfektně odpovídal požadavkům právě na tento způsob lovu. Dodává se s náhradní hliníkovou cívkou. • Pevná konstrukce převodů • Odolný překlapěč • 5+1 ocelových kuličkových ložisek • Grafitové tělo a rotor • CNC obráběná kličkaS pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: DAM
  • Cena: 1499 CZK
  • Kód zboží: 5706301759856
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják BG 4000

Navijáky Daiwa BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení as hedvábně hladkým chodem. Tělo navijáku HardBodyZ je vyrobeno z hliníku a je bezpečným a pevným obalem pro revody Digigear II. Tyto převody zaručují optimální rozložení síly při zdolávání ryby. ABS hliníková cívka navijáku je vybavena gumovým kroužkem, který kompletně zabraňuje prokluzu hladké pletené šňůry. To vše se ukrývá v navijáku BG, který má mimo jiné také skvělý design. Povrch navijáků prošel speciální procedurou úpravy a je opatřen bezbarvým povrchem, který chrání naviják proti odírání a olupování barvy, obzvláště při náročném rybolovu na moři. Klika naviják je pevně přišroubována k tělu a je vysoce odolná proti kroucení či ohnutí. Dodá vám perfektní jistotu při náročných soubojích na moři. Brzdná síla: 1500-2000 2 kg, 2500 4 kg, 3000-40006 kg, 4500-5000 10 kg, 6500-8000 15 kg TECHNOLOGIE: Tělo ventilátoru HARDBODYZ® VZDUCHOVÝ ROTOR® 6 kuličkových ložisek Brzdný systém ATD® DIGIGEAR® II Anti-reverzní systém Infinite® Rolnička Twist Buster® ABS® II hliníková cívka Hliníková rukojeť Od veľ. 4500 manuální překlápěč.Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 4055 CZK
  • Kód zboží: 304195
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou

Daiwa Naviják BG 4500

Navijáky Daiwa BG kombinují nejvyšší odolnost se silou při navíjení as hedvábně hladkým chodem. Tělo navijáku HardBodyZ je vyrobeno z hliníku a je bezpečným a pevným obalem pro revody Digigear II. Tyto převody zaručují optimální rozložení síly při zdolávání ryby. ABS hliníková cívka navijáku je vybavena gumovým kroužkem, který kompletně zabraňuje prokluzu hladké pletené šňůry. To vše se ukrývá v navijáku BG, který má mimo jiné také skvělý design. Povrch navijáků prošel speciální procedurou úpravy a je opatřen bezbarvým povrchem, který chrání naviják proti odírání a olupování barvy, obzvláště při náročném rybolovu na moři. Klika naviják je pevně přišroubována k tělu a je vysoce odolná proti kroucení či ohnutí. Dodá vám perfektní jistotu při náročných soubojích na moři. Brzdná síla: 1500-2000 2 kg, 2500 4 kg, 3000-40006 kg, 4500-5000 10 kg, 6500-8000 15 kg TECHNOLOGIE: Tělo ventilátoru HARDBODYZ® VZDUCHOVÝ ROTOR® 6 kuličkových ložisek Brzdný systém ATD® DIGIGEAR® II Anti-reverzní systém Infinite® Rolnička Twist Buster® ABS® II hliníková cívka Hliníková rukojeť Od veľ. 4500 manuální překlápěč.Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Daiwa
  • Cena: 4426 CZK
  • Kód zboží: 304196
  • Kategorie: Rybářské navijáky > Navijáky s přední brzdou