Illex Gumová Nástraha Dunkle 19,5cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 195 mm, váha 62 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 619 CZK
  • Kód zboží: 3297830774295
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Gumová Nástraha Dunkle 19,5cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 195 mm, váha 62 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:U nás najdete pouze produkty prověřených prodejců, Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 619 CZK
  • Kód zboží: 3297830774288
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Wobler Diving Cherry 4,8cm

Univerzálny wobler pre lov pstruhů, tloušťů nebo okounů. Má výraznou akci a zavalité rychle plovoucí tělíčko. Bez problémů si poradí i v silnějším proudu. Díky jeho kompaktnímu tělu i jeho hmotnosti daleko a přesně letí. Delší lopatka umožňuje prohledat hlubší díry nebo proudy a zároveň se efektivně vyhnout překážkám na dně. Některé barvy obsahují UV body. Délka 4,8 cm, váha 7,8 g, potápivost 2 m, plovoucí. VIDEO PREZENTACE:Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 599 CZK
  • Kód zboží: 3297830164843
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Gumová Nástraha Dunkle 19,5cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 195 mm, váha 62 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 619 CZK
  • Kód zboží: 3297830164324
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

llex Nástraha Dexter Eel 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vytvořena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Provedení s twisterovým ocáskem je vhodné na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Délka 15 cm, váha 21,5 g. VIDEO PREZENTACE:Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 145 CZK
  • Kód zboží: 3297830614430
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

llex Nástraha Dexter Eel 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vytvořena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Provedení s twisterovým ocáskem je vhodné na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Délka 15 cm, váha 21,5 g. VIDEO PREZENTACE:V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 145 CZK
  • Kód zboží: 3297830614447
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

llex Nástraha Dexter Eel 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vytvořena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Provedení s twisterovým ocáskem je vhodné na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Délka 15 cm, váha 21,5 g. VIDEO PREZENTACE:Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 145 CZK
  • Kód zboží: 3297830614454
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

llex Nástraha Dexter Eel 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vytvořena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Provedení s twisterovým ocáskem je vhodné na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Délka 15 cm, váha 21,5 g. VIDEO PREZENTACE:Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 145 CZK
  • Kód zboží: 3297830614461
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

llex Nástraha Dexter Eel 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vytvořena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Provedení s twisterovým ocáskem je vhodné na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Délka 15 cm, váha 21,5 g. VIDEO PREZENTACE:Vybírejte to nejlepší u nás. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 145 CZK
  • Kód zboží: 3297830614423
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

ILLEX Gumová Nástraha Magic Slim Shad 12,5cm 1ks

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 12,5 cm, váha 8,65 g. VIDEO PREZENTACE:Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 58 CZK
  • Kód zboží: 3297830725952
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Squad Minnow SP 9,5cm HL Gold Perch

Wobler ILLEX Sqaud Minnow 9,5cm Špičkový wobler pro lov štik, candátů, okounů, bolenů, pstruhů a hlavatek. Agresivní chod do stran doplňuje vytáčivý pohyb boků kolem svislé osy. Použitelný pro všechny typy vod. Práce rybáře s nástrahou dokáže udělat wobler nepřekonatelný. Po zanoření zůstává na místě, nestoupá ani neklesá. délka(mm) hmotnost(g) potápivost ponor(m) 95 14,0 neutrální 0,5-1,5   VIDEO PREZENTACE:Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 595 CZK
  • Kód zboží: 3297830701246
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830847531
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830847548
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Plandavka Tricoroll Spoon 10g

Plandavka určená pro lov mořských pstruhů. Alternativně lze použít na lov bolenů, štik nebo velkých pstruhů na jezerech. Plandavka má výrazný pohyb a pomalý propad. Díky svému tvaru daleko a přesně letí. Díky svému tvaru výborně pracují i v silném proudu - proud je nevynáší k hladině ani je neprotáčí. Některé barvy obsahují UV body. Délka 6,4 cm Váha 10 g.Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 319 CZK
  • Kód zboží: 3297830162979
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > plandavky, třpytky, rotačky

Illex Gumová Nástraha Dexter Shad 17,5cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vyrobena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Ripper je vhodný na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Některé barvy obsahují UV body. Délka 15,5 cm, váha 33 g. VIDEO PREZENTACE:Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 149 CZK
  • Kód zboží: 3297830896232
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Plandavka Tricoroll Spoon 10g

Plandavka určená pro lov mořských pstruhů. Alternativně lze použít na lov bolenů, štik nebo velkých pstruhů na jezerech. Plandavka má výrazný pohyb a pomalý propad. Díky svému tvaru daleko a přesně letí. Díky svému tvaru výborně pracují i v silném proudu - proud je nevynáší k hladině ani je neprotáčí. Některé barvy obsahují UV body. Délka 6,4 cm Váha 10 g.Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 319 CZK
  • Kód zboží: 3297830162986
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > plandavky, třpytky, rotačky

Illex Gumová Nástraha Dexter Shad 11cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vyrobena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Ripper je vhodný na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10,5 cm, váha 10 g. VIDEO PREZENTACE:Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 105 CZK
  • Kód zboží: 3297830709181
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Gumová Nástraha Dexter Shad 15cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vyrobena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Ripper je vhodný na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Některé barvy obsahují UV body. Délka 13,5 cm, váha 19 g. VIDEO PREZENTACE:Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 119 CZK
  • Kód zboží: 3297830896706
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Gumová Nástraha Dexter Shad 11cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vyrobena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Ripper je vhodný na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10,5 cm, váha 10 g. VIDEO PREZENTACE:Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 105 CZK
  • Kód zboží: 3297830709228
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Vybírejte to nejlepší u nás. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830847517
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Gumová Nástraha Dexter Shad 11cm

Dexter gumové nástrahy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu. Ten se vyznačuje svojí obrovskou jemností, která dodává nástraze neuvěřitelně plynulý a bezchybný pohyb. Na druhou stranu je však materiál odolný vůči mechanickému poškození a roztrhání od ryby. Unikátní je i způsob barvení. Složité barevné kombinace nejsou jen nastříkány na povrchu nástrahy, ale jsou součástí materiálu, ze kterého je nástraha vyrobena. To dodává barevnému provedení nástrahy ještě větší odolnost proti poškození při záběru ryby. Ripper je vhodný na štiky, candáty, sumce. Perfektní i na mořskou vláčku. Ocásek je velice měkký a skvěle pracuje i při minimálním pohybu. Napuštěno speciálním aromatem pro ještě větší dráždivý efekt. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10,5 cm, váha 10 g. VIDEO PREZENTACE:S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 105 CZK
  • Kód zboží: 3297830709259
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Vybírejte to nejlepší u nás. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830670962
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830670979
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Illex Nástraha Riper Magic Slim Shad 10cm

Riper s protáhlejším jemným tělíčkem, které reaguje i na sebemenší pohyb. Ideální pro pomalé pohyby a dráždění opatrných ryb. Materiál a barvení té nejvyšší kvality jsou samozřejmostí u všech gumových nástrah Illex. Je napuštěn olihňovým atraktantem pro ještě větší dráždivost. Skvěle pracuje i ve studené vodě. Některé barvy obsahují UV body. Délka 10 cm, váha 4,09 g. VIDEO PREZENTACE:Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 34 CZK
  • Kód zboží: 3297830670986
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

Wobler ILLEX Tricoroll 6,3cm SHW Barva: Visible Ayu

Přetížený wobler pro daleké hody a hluboké proudy. Při volném propadu tělíčko samo vibruje. Nutné oživovat wobler špičkou prutu. Vhodný na pstruhy, okouny nebo tlouště. Některé barvy obsahují UV body. Délka 6,3 cm, váha 7 g, potápivost 0,5-1,2+ m, potápivý.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 525 CZK
  • Kód zboží: 3297830655174
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX

Wobler ILLEX Tricoroll 5,3cm SHW Barva: Visible Ayu

Přetížený wobler pro daleké hody a hluboké proudy. Při volném propadu tělíčko samo vibruje. Nutné oživovat wobler špičkou prutu. Vhodný na pstruhy, okouny nebo tlouště. Některé barvy obsahují UV body. Délka 5,3 cm, váha 4,8 g, potápivost 0,5-1,2+ m, potápivý.Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 525 CZK
  • Kód zboží: 3297830650759
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX

Illex Gumová Nástraha Dunkle 15cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 150 mm, váha 29,5 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 525 CZK
  • Kód zboží: 3297830686499
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Gumová Nástraha Dunkle 19,5cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 195 mm, váha 62 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 585 CZK
  • Kód zboží: 3297830686581
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Wobler ILLEX Tricoroll 5,3cm SHW Barva: Sea Trout

Přetížený wobler pro daleké hody a hluboké proudy. Při volném propadu tělíčko samo vibruje. Nutné oživovat wobler špičkou prutu. Vhodný na pstruhy, okouny nebo tlouště. Některé barvy obsahují UV body. Délka 5,3 cm, váha 4,8 g, potápivost 0,5-1,2+ m, potápivý.Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 525 CZK
  • Kód zboží: 3297830650797
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX

Illex Gumová Nástraha Dunkle 19,5cm

Gumová nástraha pro lov štik v mělké vodě. Ocásek má silný vibrační pohyb. Díky volnému uchycení nástrahy na trojháčku s obratlíkem dochází po záběru k jejímu uvolnění. Tím se minimalizuje její poškození od zubů dravce. Materiál je extra odolný a vydrží desítky štik. Ryba visí jen na samotném háčku, což navíc minimalizuje možnost „vyklepání“ nástrahy při boji s rybou. Pro lov ve větší hloubce stačí před nástrahu na průběžno přidat texas olovo nebo přicvaknout do očka přídavnou zátěž. Nejlépe funguje při klasickém tažení a změnách rychlosti navíjení. Některé barvy obsahují UV body. Dvojí možnost nastražení s háčkem pod nebo nad nástrahou. Délka 195 mm, váha 62 g, potápivost 0,1-0,5 m, potápivá nástraha. VIDEO PREZENTACE:Neustále aktualizujeme ceny zboží a skladové dostupnosti. Už se těšíte na svoji objednávku?

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 595 CZK
  • Kód zboží: 3297830686611
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > woblery

Illex Gumová Nástraha Scissor Comb 7,6cm

Nymfa z velice měkkého materiálu nejvyšší kvality a napuštěná aromatem pro ještě větší atraktivitu. Díky mnoha nožkám a článkovanému tělu vydává neuvěřitelně lákavý pohyb i při velice jemném oživování nástrahy. Ideální nástraha na drop shot. VIDEO PREZENTACE:U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 36 CZK
  • Kód zboží: 3297830260170
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy

ILLEX Nymfa Scissor Comb 5,7cm

Nymfa pro lov pstruhů a okounů z velice měkkého a lehkého materiálu nejvyšší japonské kvality. Je napuštěná korýšovým aromatem pro ještě větší atraktivitu. Díky mnoha nožkám a článkovanému tělu vydává neuvěřitelně lákavý pohyb i při velice jemném oživování nástrahy. Ideální nástraha na drop shot, ale lze použít na klasické jigové hlavičce, texasu, caroline, jig rig atd. Některé barvy obsahují UV body. Délka 5,7 cm, váha 0,97 g. VIDEO PREZENTACE:Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: ILLEX
  • Cena: 29 CZK
  • Kód zboží: 3297830677572
  • Kategorie: Vláčecí nástrahy > ILLEX > gumové nástrahy