Karel Nikl Powder dip

Vysoce atraktivní práškový dip vhodný pro zatraktivnění všech druhů nástrah.  Pro maximální účinnost namočte nástrahu ve vodě či tekutém dipu, nechte okapat a následně obalte v práškovém dipu a nechte zavadnout cca 2 minuty. Tento postup je možné opakovat vícekrát pro extra dlouhou atraktivitu.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8592400002248
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > práškové dipy

Liquid Food Dip

Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Jako základ je u většiny Liquid Food dipů použit náš osvědčený Krill liquid, Amino PPC, Liquid Liver a další chuťově výrazné složky. Dále jsou použity prvotřídní esence a esenciální oleje. Do některých dipů dále přidáváme výtažky z koření, přírodní extrakty a další atraktory, které nenechají v klidu žádného kapra. Nástrahy můžete libovolně dlouho, od pár hodin po několik dní nebo i týdnů.Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Zařaďte se mezi spokojené klienty.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 269 CZK
  • Kód zboží: 8592400002330
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Karel Nikl Lum-X Liquid Glow

Maximální účinnost, skvělé výsledky! LUM-X je skvělý atraktor sloužící hlavně jako booster, nebo jako dip. Je vyroben tak, aby se velmi rychle vsáknul do boilies, pelet, PVA punčošek, rohlíkového boilies, těst, pufů a extrud, nebo do krmítkové směsi. LUM-X je atraktivní kapalina, která ve vodě vytváří intenzivní, barevný zákal. Důležitější však je, ze uvolňující a rozptylující se mrak, do vodního prostředí rozšiřuje nejen příjemné vůně, ale i chutě. Ryby velmi intenzivně LUM-X vnímají, díky chuťovým složkám se u nich instinktivně spouští chuť k jídlu a začínají vyhledávat v okolí cokoliv k snědku. LUM-X dokáže provonět celý vodní sloupec a pomalu jím propadává ke dnu. Skvěle se tak hodí i při lovu na zig-rig. Namočte nástrahu a při krmení, přidejte vždy pár kapek do rakety – vaše krmné místo bude maximálně atraktivní! Nejraději však používáme LUM-X pro zatraktivňování PVA punčošek, anebo jako dip plovoucích i potápivých nástrah. Po dopadu na dno, se LUM-X pomalu uvolňuje do okolního prostředí a velmi rychle přiláká ryby ke krmení. Proplouvající ryby budou navíc, svým vířením nadále rozptylovat LUM-X do okolí a tím tak lákat další a další ryby k příjmu potravy. Vyzkoušejte LUM-X a sami poznáte jeho sílu a účinnost! Záběrů bude více a přijdou mnohem rychleji než bez jeho použití. Nabízíme ve 2 barvách a 13 příchutích. Příchutě v červené barvě: Candy Sweet Gigantica Chilli Peach Kill Krill Krill Berry Strawberry Příchutě ve žluto-zelené barvě: Corn Devill Krill Garlic Pineapple Sweet Honey Scopex & Squid CrabVybírejte to nejlepší u nás. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 399 CZK
  • Kód zboží: 8592400002194
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > Fluo dipy

Karel Nikl Lum-X Liquid Glow

Maximální účinnost, skvělé výsledky! LUM-X je skvělý atraktor sloužící hlavně jako booster, nebo jako dip. Je vyroben tak, aby se velmi rychle vsáknul do boilies, pelet, PVA punčošek, rohlíkového boilies, těst, pufů a extrud, nebo do krmítkové směsi. LUM-X je atraktivní kapalina, která ve vodě vytváří intenzivní, barevný zákal. Důležitější však je, ze uvolňující a rozptylující se mrak, do vodního prostředí rozšiřuje nejen příjemné vůně, ale i chutě. Ryby velmi intenzivně LUM-X vnímají, díky chuťovým složkám se u nich instinktivně spouští chuť k jídlu a začínají vyhledávat v okolí cokoliv k snědku. LUM-X dokáže provonět celý vodní sloupec a pomalu jím propadává ke dnu. Skvěle se tak hodí i při lovu na zig-rig. Namočte nástrahu a při krmení, přidejte vždy pár kapek do rakety – vaše krmné místo bude maximálně atraktivní! Nejraději však používáme LUM-X pro zatraktivňování PVA punčošek, anebo jako dip plovoucích i potápivých nástrah. Po dopadu na dno, se LUM-X pomalu uvolňuje do okolního prostředí a velmi rychle přiláká ryby ke krmení. Proplouvající ryby budou navíc, svým vířením nadále rozptylovat LUM-X do okolí a tím tak lákat další a další ryby k příjmu potravy. Vyzkoušejte LUM-X a sami poznáte jeho sílu a účinnost! Záběrů bude více a přijdou mnohem rychleji než bez jeho použití. Nabízíme ve 2 barvách a 11 příchutích. Příchutě v červené barvě: Candy Sweet Gigantica Chilli Peach Kill Krill Krill Berry Příchutě ve žluto-zelené barvě: Corn Devill Krill Garlic Pineapple Sweet Honey Scopex&SquidDoporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Udělejte si radost.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 399 CZK
  • Kód zboží: 8592400001845
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > Fluo dipy

Korda Attractor Garlic Supreme 115ml

Korda Goo je dip, booster a zvýrazňovač v jednom. Oblak, který vychází z nástrahy, která byla potřena s Korda Goo, musíte vidět, aby jste uvěřili a právě pro něj je Korda Goo tak revoluční. Tato tajemná kapalina obsahuje pečlivě vyvážené atraktory a chuťové stimulátory, které podporují u kaprů vysokou žravost a dokáží je dostat k nástraze, ať už jsou kdekoli ve sloupci. Goo bylo vyvinuto v Jižní Africe chlapíkem jménem Loutjie Louwies. Tam bylo taky testováno po mnoho let s velkými úspěchy. Pánové dokonce porazili angličany na jejich vlastním dvorku při rybaření na Linear Fisheries, právě díky Goo. Pro velký úspěch bylo Goo představeno i v Anglii pod hlavičkou Kiana Carp. Korda tenhle produkt pouze distribuuje, nevyrábí jej. Goo je k dispozici v 28 variantách a dvou různých provedeních. Lahvičky s označením: Power Smoke: jsou více koncentrované jak příchutí tak barvou a slouží hlavně na zvýraznění krmení, kdy už po pár náhozech raketou nebo PVA vznikne masivní mrak šířící potravinový signál.  Bait Smoke: jsou naopak trochu slabší vizuálně ale stále stejně efektivní. Jejich vůně je naprosto přirozená a dávkování nelze nijak přehnat. Přitom vám lahvička vydrží hodně dlouho.  Stačí popustit uzdu fantazii a představit si všechny možné situace, kdy se dá Goo použít.Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Korda
  • Cena: 435 CZK
  • Kód zboží: 5060062119459
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Karel Nikl Powder dip

Vysoce atraktivní práškový dip vhodný pro zatraktivnění všech druhů nástrah. Pro maximální účinnost namočte nástrahu ve vodě či tekutém dipu, nechte okapat a následně obalte v práškovém dipu a nechte zavadnout cca 2 minuty. Tento postup je možné opakovat vícekrát pro extra dlouhou atraktivitu.Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Vy neplatíte nic navíc!

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8592400134253
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > práškové dipy

Karel Nikl Powder dip

Vysoce atraktivní práškový dip vhodný pro zatraktivnění všech druhů nástrah. Pro maximální účinnost namočte nástrahu ve vodě či tekutém dipu, nechte okapat a následně obalte v práškovém dipu a nechte zavadnout cca 2 minuty. Tento postup je možné opakovat vícekrát pro extra dlouhou atraktivitu.Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8592400134284
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > práškové dipy

Liquid Food Dip

Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Jako základ je u většiny Liquid Food dipů použit náš osvědčený Krill liquid, Amino PPC, Liquid Liver a další chuťově výrazné složky. Dále jsou použity prvotřídní esence a esenciální oleje. Do některých dipů dále přidáváme výtažky z koření, přírodní extrakty a další atraktory, které nenechají v klidu žádného kapra. Nástrahy můžete libovolně dlouho, od pár hodin po několik dní nebo i týdnů.Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 269 CZK
  • Kód zboží: 8592400975702
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Liquid Food Dip

Od základu jsme přepracovali naše původní dipy, které se nyní skládají z nových tekutých potrav. Jako základ je u většiny Liquid Food dipů použit náš osvědčený Krill liquid, Amino PPC, Liquid Liver a další chuťově výrazné složky. Dále jsou použity prvotřídní esence a esenciální oleje. Do některých dipů dále přidáváme výtažky z koření, přírodní extrakty a další atraktory, které nenechají v klidu žádného kapra. Nástrahy můžete libovolně dlouho, od pár hodin po několik dní nebo i týdnů.Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Karel Nikl
  • Cena: 269 CZK
  • Kód zboží: 8592400132723
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Korda Attractor Goo Salami Smoke

PRVNÍ masová příchuť Goo EVER! Hluboká, silná autentická salámová chuť, která se během testování osvědčila v hlubokých jezerech a přitáhla ryby až k návnadám namočeným v salámu. Velmi těžká chuť, kterou lze popsat kořeněné, sladké, horké a slané chutě, které se spojují v dokonalé masové směsi a vytvářejí Salami Smoke Goo. Viskozita Salami Smoke je ideální pro přidání do PVA sáčků před jejich vyhozením nebo pro natírání návnad na háček. Salami Smoke funguje dobře v chladnějších teplotách vody, pod 16 stupňů, stejně jako v teplejších. Balení: 115 ml Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Korda
  • Cena: 435 CZK
  • Kód zboží: 5060301350582
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Korda Attractor Goo Dragon's Breath Supreme

Připravte se na ohnivou vlnu horkého, kořeněného kouzla na chytání kaprů, které promění každou nástrahu na háček v ohnivou kouli přitažlivosti. Horká směs koření, která se spojí, aby vytvořila příchuť, kterou kapři milují, ale nedokážete ji tak úplně poznat… to je Dragons Breath. Jak si dokážete představit, je oranžový jako plameny a učiní jakoukoli návnadu, kterou přidáte, příliš chutnou a ohnivou. Kiana říká, že tato nová příchuť byla další, kterou se terénní testeři pokoušeli pro sebe proslavit další rok. Jen nechtěli sdílet tuto mýtickou tažnou sílu Dragon Breath Supreme poté, co ji několik let testovali. Balení: 115 ml Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Korda
  • Cena: 435 CZK
  • Kód zboží: 5060301350605
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Korda Attractor Goo White Squid Supreme

Squid Supreme nyní přichází v BÍLÉM provedení! Tuto osvědčenou, přirozeně atraktivní příchuť lze nyní použít bez změny barvy návnady na háček na růžovou. Na žádost Dannyho Fairbrasse byla bílá chobotnice úspěšně testována během posledních čtyř let.  "Bílá chobotnice je absolutní vítěz" Danny F White Squid Supreme je super účinný, okamžitě rozpoznatelný a ukázal se jako neodolatelný pro kapry ve Spojeném království a v celé Evropě. Tato varianta SUPREME je ideální pro namáčení vašich návnad na háčky a postupem času proniká hluboko do vámi zvolené návnady. TIP: Aplikujte po dlouhou dobu, abyste na vnější straně návnad na háčky vytvořili křupavý, zaprášený, vymytý povlak, takže doslova vyzařují přitažlivost jak zevnitř, tak zvenku. Balení: 115 ml V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu

  • Výrobce: Korda
  • Cena: 435 CZK
  • Kód zboží: 5060301350643
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mainline Booster Bait Spray

Mainline Bait Spray je ideální prostředek pro zatraktivnění Vaší nástrahy. Nastříkejte booster na nástrahu a nechte zaschnout. Pro větší atraktivitu opakujte vícekrát. Balení: 50mlPozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Mainline
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 5060509813353
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > spray

Mainline Booster Bait Spray

Mainline Bait Spray je ideální prostředek pro zatraktivnění Vaší nástrahy. Nastříkejte booster na nástrahu a nechte zaschnout. Pro větší atraktivitu opakujte vícekrát. Balení: 50mlNaše výhodné nabídky čekají právě na vás. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Mainline
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 5060509813377
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > spray

Mainline Booster Bait Spray

Mainline Bait Spray je ideální prostředek pro zatraktivnění Vaší nástrahy. Nastříkejte booster na nástrahu a nechte zaschnout. Pro větší atraktivitu opakujte vícekrát. Balení: 50mlCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Mainline
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 5060509813391
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > spray

Mainline Booster Bait Spray

Mainline Bait Spray je ideální prostředek pro zatraktivnění Vaší nástrahy. Nastříkejte booster na nástrahu a nechte zaschnout. Pro větší atraktivitu opakujte vícekrát. Balení: 50mlZboží zařazené v našem katalogu vás nezklame. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Mainline
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 5060509813407
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > spray

Jet Fish Dip Special Amur 175ml

Řada velmi účinných dipů. Jsou založeny na bázi enzymaticky upravených cukrů, CSL a dalších surovin. Obsahují stejné příchutě jako naše amino complexy. Vynikající výsledky těchto dipů zajistily jejich velkou oblibu mezi našimi testery. Řada velmi účinných dipů. Jsou založeny na bázi enzymaticky upravených cukrů, CSL a dalších surovin. Obsahují stejné příchutě jako naše amino complexy. Vynikající výsledky těchto dipů zajistily jejich velkou oblibu mezi našimi testery. Vysoce zvýší účinnost vaší nástrahy - dipujte cca 30 minut před nahozením.V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu

  • Výrobce: Jet Fish
  • Cena: 169 CZK
  • Kód zboží: 309299
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Scopex Kukuřice 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Ceny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247714
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Med Borůvka 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247721
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Švestka Česnek 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247738
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Čoko Pomeranč 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247684
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Butyric Ananas 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Vybírejte to nejlepší u nás. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247691
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Feeder Expert Dip Shine Jahoda Pepř 50ml

Feeder Expert Shine dip je vysoce koncentrovaný tekutý posilovač a zvýrazňovač, který slouží k zatraktivnění nástrah a návnad (především naplněných krmítek) krátce před náhozem. Stačí s ním nástrahy i návnady zlehka polít nebo jen nakapat. Velmi dobře na nich drží a postupně se smývá, čímž láka ryby k záběru. Jeho výrazné zbarvení navíc už zdáli přitahuje ryby a urychluje tím nalezení návnady s nástrahou. Speciální uzávěr lahvičky usnadňuje dávkování, stačí s ním jen pootočit a zlehka stisknout lahvičku. Feeder Expert - zkráceně FEEDEX - nová hvězda ve světě feederu.Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Popis produktu

  • Výrobce: Feeder Expert
  • Cena: 180 CZK
  • Kód zboží: 8595602247707
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Jahoda Exclusive 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248520
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Pampeliška 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248537
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Pikantní Švestka 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248544
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Půlnoční Pomeranč 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248551
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Sladká Kukuřice 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Jsme si jistí, že toto ocení nejeden zákazník.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248568
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Brusinka Česnek 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248575
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Mikbaits Dip Neo Plasma Oliheň 30ml

Neo plasma je speciální dip určený zejména na Fluo pop-up, Ronnie pop-up a pěnové Zip-up. Stačí jim nástrahu před náhozem krátce pokapat. Ve vodě se z ní začne valit vizuálně a čichově lákavý signál (světelný oblak), který rybám okamžitě detekuje nástrahu. Vynikající při chytání na zig rig, ale lze použít i na nástrahy na dně.Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248582
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Neo spray 30ml - Sladká kukuřice

Neo spray je vysoce koncentrovaný tekutý postřik, kde jsou krom esence i koncentrovaná sladidla a chuťové stimulátory. Je určený zejména na zatraktivnění Fluo pop-up, Ronnie pop-up, pěnových Zig-up. Lze s ním i oživovat starší nástrahy. Neo spray je okamžitě nastartuje do původního stavu. Stačí zlehka postříkat a nechat v kelímku alespoň desítky minut absorbovat. Neo spray lze použít i na jiné nástrahy, jako je standardní boilie, pelety, partikl, rohlíkové boilie, extrudy a další. V těchto případech stačí nástrahu postříkat krátce před náhozem a nechat zlehka zaschnout.Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.

Popis produktu

  • Výrobce: Mikbaits
  • Cena: 150 CZK
  • Kód zboží: 8595602248414
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > tekuté dipy

Black Cat Posilovač Flavour Spray 100ml Stinky Calamaris

Sumcový posilovací sprej - tento sprej lze použít k postřiku nástražních ryb, rousnic a umělých nástrah. Sprej se váže na stříkaný předmět a má pod vodou obrovskou atraktivitu. Balení: 100mlNabízíme nejlepší poměr cena výkon. Neplaťte jinde víc, než musíte.

Popis produktu

  • Výrobce: Black Cat
  • Cena: 269 CZK
  • Kód zboží: 4029569302734
  • Kategorie: Boilies, nástrahy, návnady, krmení > Dipy > spray